Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izveidota jauna uzņēmējdarbības platforma “Uzņēmēji Smiltenes novadā”

Vienlaicīgi ar LIAA Valmieras biznesa inkubatora atbalsta vienības atklāšanu Smiltenē ir izveidota jauna uzņēmējdarbības platforma sociālo mediju vietnē Facebook “Uzņēmēji Smiltenes novadā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Platforma radīta, lai esošie un potenciālie uzņēmēji varētu saņemt svarīgās, saistošās aktualitātes novada teritorijā. Šajā lapā informēsim gan par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai, īstenošanai, gan apkoposim aktualitātes no Lauku atbalsta dienesta, LIAA, Altum, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), Lauku partnerību aktivitātēm reģionālai attīstībai un citām institūcijām, kā arī publicēsim ziņas par  aktuālajām apmācībām un semināriem. Ievietosim arī informāciju par saistošajām vakancēm un darba devēju informāciju.

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Smiltenes novadā un informācijas apriti vienviet, esiet aicināti arī Jūs, esošie un potenciālie uzņēmēji, piedalīties šīs lapas aktuālās informācijas veidošanā!

Šī platforma ir paredzēta visiem uzņēmējiem – gan maziem, gan lieliem, gan tiem, kuri vēl ir savu ideju tapšanas procesā. Smiltenes novada pašvaldība aicina sekot līdzi aktualitātēm arī mājaslapas www.smiltenesnovads.lv sadaļai – Uzņēmējdarbība.

Informāciju sagatavoja: Vanda Jurita Markova, Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.