Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izveidos jaunas atpūtas un apskates vietas Smiltenes novadā

Smiltenes novada Variņu, Palsmanes, Blomes un Drustu pagastos taps jaunas atpūtas un fizisko aktivitāšu vietas, bet Grundzāles pagastā – mūsu pusē vēl nebijis tūrisma objekts.

Lauku atbalsta dienests ir izvērtējis un apstiprinājis sešus Smiltenes novada pašvaldības sagatavotos projektu pieteikumus. Tie tika iesniegti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmā, informē Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs Edgars Skrastiņš.

Īstenojot projekta “Variņu teritorijas labiekārtošana”, vietējiem iedzīvotājiem un viesiem tiks padarītas pieejamākas pastaigu un atpūtas vietas Variņu ciemā: tiks atjaunots segums laukumam starp skolu un tautas namu un uzstādīts soliņš, kā arī izveidots bruģēts celiņš, lai nodrošinātu drošu piekļuvi pašvaldības un izglītības iestādēm, sporta un rotaļu laukumiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.