Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izstrādās Valgas pagasta apsaimniekošanas plānu

Valgas rātsnamā jauno pagasta koalīcijas līgumu parakstīja vēlēšanu apvienības “Valga 2.1” pārstāve Monika Rogenbauma un Igaunijas Reformu partijas pārstāvis Lauri Drubinš. Foto: Valgas pagasta pašvaldība

Piektdien, 29. oktobrī, Valgā noslēdzās pēcvēlēšanu koalīcijas sarunas un tika pabeigta vēlēšanu apvienības “Valga 2.1” un Igaunijas Reformu partijas pagasta apsaimniekošanas plāna turpmākajiem četriem gadiem saskaņošana, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valgas rātsnamā koalīcijas līgumu parakstīja pagasta pašvaldības vadītāja Monika Rogenbauma un pagasta padomes priekšsēdētājs Lauri Drubinš. Piektdien parakstītais koalīcijas līgums vērsts uz iespējami labākas dzīves vides veidošanu, kā arī stabilas pašvaldības pārvaldības nodrošināšanu, dažādu partiju iesaisti un cienīgas politiskās kultūras ieviešanu, lai radītu apstākļus efektīvai pagasta attīstībai. Abas puses uzsvēra nepieciešamību attīstīt Valgas pagastu kopumā un ievērot godīgas un atklātas pārvaldes principus. 

“Valgas pagastā ir daudz risināmu jautājumu, tādēļ izvirzījām mērķi tā attīstībā iesaistīt ārvalstu finansējumu un aktīvi izmantot gan valsts, gan Eiropas Savienības dotācijas. Apsolām, ka uzmanība tiks pievērsta gan pilsētvidei, kā arī pilsētas un lauku kopienai. Uzlabosies pašvaldības gatavība tikt galā ar pandēmijas krīzi un tiks veikti daudzi ilgi gaidīti un nepieciešami ieguldījumi,” līgumu komentēja  M. Rogenbauma, kura turpinās darbu pagasta pārvaldes valdībā.

“Tuvāko četru gadu laikā koncentrēsimies uz jautājumiem, kas saistīti ar dzīves vidi, piemēram, ceļu un ielu stāvokli, ēku un zaļo zonu izskatu, atpūtas iespējām un publiskās telpas stāvokli. Papildus tam strādāsim pie pakalpojumu modernizācijas, lai piedāvātu iespējami labākus apstākļus vietējiem iedzīvotājiem un bremzētu iedzīvotāju skaita samazināšanos,” sacīja pagasta domes priekšsēdētājs Lauri Drubinš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.