Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludinātas Valmieras teātra jūnija viesizrādes Dailes teātrī

Foto: Matīss Markovskis

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra jūnija viesizrādēm Rīgā, Dailes teātrī. Dailes teātra Mazajā zālē būs redzami divi jaunākie un skatītāju neviltotu sajūsmu ieguvušie iestudējumi – “Mēs, Roks, Sekss UN PSRS” un “Kalendārs mani sauc”. Savukārt uz Lielās zāles skatuves ilgi gaidītā satikšanās ģimenes drāmā “Osedžas zeme”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5. un 6. jūnijā dramaturģes Ances Muižnieces, režisora Jāņa Znotiņa, scenogrāfes Pamelas Butānes kopdarbs iestudējumā “Mēs, Roks, Sekss un PSRS”, kas stāsta par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu. Izrāde jauniešiem, kuri grib uzzināt, kā tas bija un tiem, kuri to piedzīvojuši paši.

Lomās: Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Klinta Reinholde, Sandis Runge.

Foto: Matīss Markovskis

11., 12., 13. un 14. jūnijā skatuves versija Andra Kalnozola spožajam un dzīvi apliecinošajam debijas romānam “Kalendārs mani sauc” Mārtiņa Eihes režijā. Stāsts par Oskaru, tādu varoni, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lomās: Meinards Liepiņš, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.

Foto: Mārtiņš Vilkārsis

16. un 17. jūnijā amerikāņu dramaturga Treisija Letsa ģimenes drāma “Osedžas zeme”. Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs, melnā humora piepildīts stāsts par Vestonu ģimeni, kad bēres atkal sasien viņus visus kopā bērnības mājā Oklahomā – bumbā ar laika degli, kur uzsprāgst viss līdz galam neizrunātais. Režisors Dž. Dž. Džilindžers.

Lomās: Dace Everss, Rihards Rudāks, Ieva Puķe, Krišjānis Salmiņš, Klinta Reinholde, Māra Mennika, Elīna Vāne, Inese Ramute, Januss Johansons, Rihards Jakovels, Anna Nele Āboliņa, Mārtiņš Liepa, Aigars Apinis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes Valmieras teātra un “Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī www.vdt.lv.

Informāciju sagatavoja: Marta Cekule, Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.