Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināta pieteikšanās raidījuma “Manas mājas ar IKEA” jaunajai sezonai

Publicitātes foto.

Jau septīto reizi IKEA meklē drosmīgos, kuri sapņo par interjera pārvērtībām savā mājoklī. Tiem, kas pieteiksies dalībai, būs iespēja kļūt par TV3 raidījuma “Manas mājas ar IKEA” jaunās rudens sezonas varoņiem. Šoreiz dalībniekus un skatītājus gaida neparasts pavērsiens – 8 dažādu telpu pārveidošanā piedalīsies ne tikai IKEA interjera dizaineri, bet iespējams arī paši to iemītnieki. Viss būs atkarīgs no veiksmes!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raidījuma septītā sezona no visām iepriekšējām atšķirsies ar to, ka dalībniekiem būs jāpiedalās izlozē. Izlozes rezultāts izšķirs vai pārvērtības notiks bez viņiem, vai arī īpašnieki varēs līdzdarboties un pielikt roku praktiskajam procesam, strādājot plecu pie pleca ar IKEA speciālistiem. Sezonā nebūs divu vienādu sēriju, jo pat pārvērtību gaita katru reizi var būt cita. Izloze izšķirs, vai mērīšana, plānošana un mēbeļu montāža tiks uzticēta IKEA interjera dizaineram… vai arī pašiem dalībniekiem. Tāpat no izlozes būs atkarīgs projekta budžets. Tādējādi skatītājiem būs iespēja izzināt un iegūt informāciju par iespējamajiem risinājumiem, kas piemēroti dažādām budžeta kategorijām.

“Mēs meklējam 8 entuziastiskus kandidātus, kurus no sirds aizrauj mājokļa iekārtošana un kuri ir gatavi piedalīties gan radošajos, gan praktiskajos pārvērtību darbos. Šāda pieeja un cenu amplitūdas variācijas tuvinās šo sezonu IKEA koncepcijai, kur cilvēks tiek iesaistīts interjera radīšanā, piemēram, pašrocīgi saliekot mēbeles. Tajos gadījumos, kad izlozē izrādīsies, ka dalībniekiem ir pašu spēkiem jāizplāno interjers vai kaut kas jāmontē, viņiem būs pieejams IKEA speciālistu padoms un palīdzība. Tā arī skatītājiem būs iespēja uzzināt praktiskus ieteikumus un knifus,” stāsta IKEA mārketinga nodaļas vadītāja Agnese Uzrauga.

Pieteikšanās līdz 17. jūlijam

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim IKEA interjera dizaineru radītas bezmaksas pārvērtības Latvijā ir piedzīvojuši teju 50 mājokļi, sabiedriskās un uzņēmumu telpas. Iepriekšējās sezonās ir pārveidotas guļamistabas, dzīvojamās istabas, nestandarta virtuves, vasaras mājas, garāžas un uzņēmumu telpas. IKEA speciālisti ir palīdzējuši dalībniekiem sākt jaunu dzīves posmu, parādījuši risinājumus, kā veiksmīgāk organizēt iedzīvi mājoklī un pat radījuši interjerus, kas atspoguļo iemītnieku personību.

Šoruden interjera pārvērtībām atkal aicinām pieteikties ne vien mājokļu īpašniekus, bet arī nevalstiskās organizācijas, uzņēmumus un citus interesentus. Pieteikumā ir jānorāda izvēlētā telpa, jāpievieno šīs telpas fotogrāfijas un īsi jāapraksta, kāpēc ir nepieciešamas pārmaiņas un kādam nolūkam un aktivitātēm telpa kalpos pēc pārvērtībām. Finālistus, kuru telpas tiks pārveidotas bez maksas, izraudzīsies žūrija.

Jau rudenī sāksies septītā IKEA un TV3 sadarbības ietvaros tapusī “Manas mājas ar IKEA” jaunā raidījuma sezona. Televīzijā raidījums būs redzams no oktobra vidus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Katra sezona mums izvēršas pārsteigumiem pilna. Parasti lielāko “dzirdējām”, zvanot dalībnieku kandidātiem un “redzējām” dalībnieku sejās, viņiem ieraugot pārvērtības piedzīvojušās, nu jau gatavās telpas. Šī sezona būs citāda. Ceram, ka pārsteigumus redzēsim un piedzīvosim ik uz soļa – gan pie izlozes, kur veiksme spēlēs galveno lomu, gan procesā, kurā aicināsim dalībniekus pašus iesaistīties. Tā var būt izplānotā interjera ieraudzīšana pirmo reizi dzīvē vai mēbeļu skrūvēšana, nemaz nezinot, kas tiks saskrūvēts. Tāpēc šosezon meklējam drosmīgus, atvērtus un piedzīvojumiem kārus dalībniekus un viņu telpas. Nenoguli!” saka raidījuma producente Luīze Feldmane.

Pieteikumus var iesniegt līdz 17.07.2022. plkst. 16.00, aizpildot pieteikuma veidlapu. Projekta organizatori sazināsies tikai ar izvēlētajiem dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja: Renata Dantė, korporatīvās komunikācijas vadītāja Baltijas valstīs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.