Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludina pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā

Foto: Lita Millere

Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā – festivāla ietvaros notiks nedēļu ilga, intensīva apmācību programma par bērnu un jauniešu tiesībām, vecuma posmu raksturīgākajām iezīmēm, kā arī skatuves mākslu tieši šai auditorijai. Pieteikties aicināti jaunie profesionāļi vai studējošie dažādās teātra nozarēs, bet ne tikai – gaidīti arī literatūras, izglītības, kultūras un citu nozaru pārstāvji, kas strādā ar bērniem un jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās forma būs pieejama līdz 1.jūlijam.

Festivāla nedēļā no 31.jūlija līdz 6.augustam notiks teorētiskas un praktiskas apmācības par bērnu un jauniešu skatuves mākslas specifiku, auditorijas uztveri, uzvedību dažādos vecumposmos, būs iespēja dalīties pieredzē un kopīgi analizēt gan dažādas grāmatas, gan izrādes, kā arī dalībnieki strādās pie savas izrādes vai cita radoša darba idejas. Institūta programma tiek veidota, balsoties uz profesionāļu, kas ikdienā strādā ar bērnu un jauniešu auditoriju, ieteikumiem,  praktisko pieredzi un metodes pielietojumu dzīvē. Vienam no  jaunajiem māksliniekiem pēc apmācību beigām tiks dota iespēja strādāt un realizēt savu izrādes ieceri nākamā gada festivālā. Festivāla ietvaros Bērnu un jauniešu teātra institūta programma darbojas nu jau ceturto gadu.

Šogad Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 4. līdz 6.augustam un būs veltīts pieņemšanas tematikai, tajā pirmizrādes piedzīvos līdz šim nebijis jaundarbu skaits  – 8 pirmizrādes dažādās vietās Valmieras pilsētvidē bērniem no 2 gadu vecuma, sākumskolas bērniem, kā arī pusaudžiem. Informācija un biļetes pieejamas valmierasfestivals.lv

Informāciju sagatavoja: Lija Lauze, Valmieras vasaras teātra festivāls

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.