Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izskan sirsnīgi atvadu vārdi Variņu pamatskolai

Aizvadītajā piektdienā mācību iestādēs tika atzīmēta pēdējā skolas diena. Variņu pamatskolā šī svētku diena bija neierasta un citādāka kā visas citas svētku reizes – ar emocionālu un reizē skumīgu noti, jo 1. septembrī nevienam no skolēniem, skolotājiem un tehniskajiem darbiniekiem nebūs iespēja atgriezties savā mīļajā skoliņā.
Jau vēstījām, ka Smiltenes novada deputāti lēmuši par Variņu skolas slēgšanu, – jaunajā mācību gadā skolas durvis būs ciet un skolēniem būs jāsāk mācīties kādā no citām skolām. Savukārt Variņu pamatskolas īstenotās pirmsskolas izglītības programmas realizāciju Variņos tālāk nodrošinātu Palsmanes pirmsskolas izglītības iestāde.
Tikmēr pēc Variņu pamatskolas skolotāju Lailas Stīpnieces un Ilzes Miķelsones iniciatīvas 31. maija izskaņā tika rīkots izlaidums. Lai cik tas neierasti skanētu, Variņu pamatskolu absolvēja visi 1. līdz 8. klašu skolēni.
Zālē bija pulcējušies visi tie vietējie ļaudis, kuriem Variņu pamatskola ir bijusi mīļa un svarīga. Pasākumu kuplināja kopīgi nodziedāta skolas himna, dziesmas, dzejoļi, muzikāli priekšnesumi, skečs, popiela, uzrunas un ne tikai. Skolotāju pavadībā bērni bija čakli gatavojušies, parādot klātesošajiem visu, ko vien mācību gada laikā ir apguvuši, pasākuma ietvaros aicinot apmeklēt Pūces skolu.
Kopā sanākšanas reizē netrūka emocionālu un saviļņojošu mirkļu, kas izskanēja kā no audzēkņiem, tā visa skolas kolektīva. Ciemos bija ieradušies arī draugi no Rankas, folkloras kopas izpildījumā sūtot savus sveicienus pēdējā skolas dienā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.