Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīts jaunais speciālists

Foto: Ivo Leitis

Aizvadītajā ceturtdienā, 14. aprīlī, Valkas novada pašvaldības konkursa komisija – novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Vilmārs Vesingi, izpilddirektors Ainārs Zābers, Valkas mākslas skolas pedagoģe Maruta Stabulniece, novada pašvaldības arhitekte Līga Šķepaste un Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale – vienprātīgi pieņēma lēmumu attiecībā uz jaunā amata – vides un reklāmas dizaina speciālists – pretendenta apstiprināšanu. No 1. maija šajā amatā sāks strādāt bijusī valcēniete Madara Salma. Viņa pārcelsies uz dzīvi Valkā no Rīgas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Ārgale stāsta, ka uz pašvaldības izsludināto konkursu bija pieteikušies pieci pretendenti. Uz konkursa otro kārtu, kurā bija jāveic praktiskie uzdevumi, komisija izvirzīja četrus jaunā amata pretendentus.

“Visi pretendenti praktisko uzdevumu – skices – bija izpildījuši labi un apliecinājuši savas radošās idejas. Madara izdevumam bija veltījusi ne tikai radošos resursus, bet arī ieguldījusi ievērojamu darbu. Turklāt viņai vienīgajai no visiem ir maģistra grāds dizainā,” skaidro A. Ārgale.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada pašvaldības domes janvāra sēdē deputāti atbalstīja pašvaldības vadības ierosinājumu izveidot šādu amatu un noteica 1250 eiro lielu ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.