Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīts jaunais Juridiskās nodaļas vadītāja vietnieks

Foto: Ivo Leitis

Turpmāk Valkas novada pašvaldības Juridiskās nodaļas vietnieka juridiskos jautājumos amatu uz laiku veiks līdzšinējais nodaļas jurists Daniels Minajevs. Viņš bija viens no diviem pretendentiem, kas pieteicās pašvaldības izsludinātajam konkursam uz šo vakanci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka Juridiskās nodaļas vadītājai Ievai Bērziņai ir divi vietnieki – juridiskajos jautājumos un zemes pārvaldības jautājumos. Līdzšinējais vietnieks juridiskajos jautājumos Aleksandrs Golubevs atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā. Viņa prombūtnes laikā šo darbu darīs D. Minajevs.

I. Bērziņa stāsta, ka ceturtdien, 7. aprīlī, notika klātienes pārrunas ar abiem pretendentiem. Tuvākajās dienās pašvaldība sludinās konkursu uz jurista amatu, jo līdz ar šo rotāciju šī amata vieta būs vakanta. I. Bērziņa skaidro, ka šī konkursa otrai pretendentei tiks piedāvāta iespēja kandidēt uz šo amatu.

Izvēle par labu D. Minajevam izdarīta tāpēc, ka viņam jau ir pieredze pašvaldības darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turklāt juridiskajā nodaļā šis ir viens no vadošajiem amats un D. Minajeva personīgās rakstura iezīmes atbilst tam.

“Mums šobrīd Juridiskajā nodaļā nav tādu resursu un kapacitātes, lai ilglaicīgi varētu apmācīt kādu jaunu darbinieku bez pieredzes. Līdzšinējā sadarbība ar Danielu ir bijusi veiksmīga, un viņš varēs ātri pielāgoties jaunajam amatam,” ir pārliecināta I. Bērziņa.

D. Minajevam ir iegūts maģistra grāds Sociālo zinātņu programmā tiesību zinātnē ar jurista kvalifikāciju. Viņš novada pašvaldībā strādā kopš 2021. gada 1. februāra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar D. Minajevu, lai uzzinātu, kāpēc viņš pieņēma šādu jaunu izaicinājumu – gan tikai uz laiku. “Man bija arī citi darba piedāvājumi Rīgā no advokātu birojiem. Pašvaldībās šādi konkursi nenotiek bieži, tāpēc nolēmu piedalīties, jo šis darbs man sniegs vēl lielākas zināšanas un pieredzi pašvaldības darbā,” uzskata D. Minajevs.

Juridiskās nodaļas vadītāja vietniekam juridiskajos jautājumos ir noteikts stabils ikmēneša atalgojums – 1350 eiro pirms nodokļu nomaksas. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.