Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīti konkursa laureāti

Šogad Patentu valdes rīkotais konkurss “Radošais intelektuālis” saņēma rekordlielu pieteikumu skaitu. Abās klašu grupās saņemti 52 komandu pieteikumi, kopējam dalībnieku skaitam sasniedzot 150, no tiem 128 ir skolēni un 22 skolotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz apbalvošanas ceremoniju, kas notiks ceturtdien, 24. novembrī, aviokompānijas “AirBaltic” mācību centrā, 9. līdz 12. klašu grupā aicināta ierasties arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 11. klases komanda “Komanda bez nosaukuma”.

Šī konkursa mērķis ir attīstīt radošumu un sekmēt skolēnu izpratni par intelektuālā īpašuma, jo īpaši rūpnieciskā īpašuma nozīmi un tā pielietojumu uzņēmējdarbībā, kā arī rosināt skolēnu zinātkāri un interesi par pētniecību, radošumu, uzņēmējdarbību un inovāciju. Lai piedalītos konkursā, skolēniem bija jāizveido divi radoši uzdevumi par intelektuālā īpašuma tematiku.

Katrā no klašu grupām 1. vietas ieguvēji balvās iegūs bezvadu skaļruņus, 2. vietas ieguvēji – bezvadu austiņas, savukārt 3. vietas ieguvēji – elektriskās zobu birstes. Tiks apbalvoti arī simpātiju un veicināšanas balvu ieguvēji. Kopējais balvu fonds pārsniedz 3000 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.