Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izdzīvošanas stāstu darbnīca ar rakstnieci Luīzi Pastori

21.septembrī Smiltenes vidusskolas bibliotēkā viesojās rakstniece Luīze Pastore, kura 7. un 8. klašu skolēnus iesaistīja “Izdzīvošanas stāstu darbnīcā”, kas veidota, balstoties autores starptautiski apbalvotās grāmatas “Laimes bērni” saturā. Bērni kopā ar rakstnieci iejutās Venecuēlas džungļu piedzīvojumu meklētāju lomās, atraktīvā veidā iepazinās ar neparastākajiem leģendārā latviešu ceļotāja un pētnieka Aleksandra Laimes biogrāfijas faktiem, ieskatījās grūti pieejamo kalnu noslēpumos, kas joprojām vilina ar nostāstiem par aizvēsturisku un mistisku būtņu klātbūtni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēniem nodarbības laikā tika dota iespēja radīt pašiem savus piedzīvojumu stāstus. Vairākums bērnu, interesantās darbošanās iedvesmoti, bija pārliecināti, ka arī viņi spētu sadzīvot ar džungļiem, jo ticība neticamā iespējamībai iedvesmo. Bet Luīzes Pastores grāmatai “Laimes bērni” tuvākajā laikā paredzams ļoti liels lasītāju skaits…

Ko pēc nodarbības teica bērni?

Kristīne: “Man ļoti patika! Viss izklausījās tik interesanti! Biju pārsteigta, kā Aleksandrs Laime spēja tādā salā izdzīvot!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieva: “Nodarbībā pirmoreiz uzzināju par Aleksandru Laimi. Tagad ļoti gribas izlasīt arī grāmatu.” Ievai piekrita arī pārējie klasesbiedri.

Martinu dzirdētajā visvairāk uzrunājis stāsts par krokodiliem. Gustavam viaizraujošākā šķitusi dimantu meklēšana. Emīls ir sajūsmā par faktiem, ko uzzinājis par čūsku anakondu.

Meitenes džungļu piedzīvojumus nolēmušas izabaudīt grāmatā, bet puiši gan labprāt ar tiem iepazītos paši. Klātienē. Kad mazliet paaugsies…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notika ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Baiba Vahere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.