Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izcīna tiesības startēt virslīgā

Smiltenes novada novusa klubs “Vidzemnieki” ar augsto 2. vietu kopvērtējumā noslēdzis Latvijas Novusa federācijas rīkoto šīs sezonas valsts čempionātu komandām pirmajā līgā un izcīnījis tiesības nākamgad startēt virslīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopvērtējumā uzvarēja Ogres komanda, iegūstot 45 punktus. 3. vietā ir Kolkas komanda ar 33 punktiem.

Pēdējais sabraukums pirmās līgas komandām notika marta sākumā Mālpilī. Komandu čempionātu novusa klubs (NK) “Vidzemnieki” noslēdza ar divām uzvarām papildkārtās un vienu zaudējumu.

“Ar 37 punktiem esam izcīnījuši otro vietu pirmajā līgā un nākamgad startēsim virslīgā. Paldies komandai par veiksmīgo sezonu šogad!” pateicas NK “Vidzemnieki” vadītājs Mārtiņš Kalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējā sabraukumā NK “Vid­zemnieki” komanda ar rezultātu 31:19 uzvarēja Kolkas komandu un ar rezultātu 35:25 – Mālpils komandu. Zaudējums piedzīvots, sacenšoties ar Durbes komandu, kas uzveica Smiltenes novada novusistus ar rezultātu 27:23.

“Mūsu novusa kluba “Vidzemnieki” sportists Lauris Petrovs šajā sezonā komandu čempionātā vienīgais pirmajā līgā ir izcīnījis rezultātu, kas pārsniedz 100 punktus, proti, 103 punktus. Lauris Petrovs un Sandis Kalniņš šogad izpildījuši novusa sporta meistara kandidāta normatīvu,” piebilst Mārtiņš Kalns.

NK “Vidzemnieki” var lepoties ar vēl vienu sasniegumu. Marta sākumā Bauskas novadā, Mežotnes pagastā, notika atklātais čempionāts novusā “Mežotnes Talanti” jauniešiem, junioriem un kadetiem.

Smiltenes novada NK “Vidzemnieki” jaunā sportiste kadete Kristīne Vaidre izcīnīja godpilno 1. vietu meiteņu konkurencē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.