Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izbraukumā vakcinēs pret Covid-19

Foto: freepik.com

Nacionālais veselības dienests aicina iedzīvotājus savlaicīgi ieplānot vakcinēšanās laiku pret Covid-19,  īpaši ņemot vērā straujo šī vīrusa paveida omikron izplatību, kā arī noteikto sertifikāta derīguma termiņu turpmākai pakalpojumu saņemšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīruss izplatās arī Smiltenes un Valkas novados. Pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem šīs nedēļas sākumā Smiltenes novadā bija jau 448 saslimšanas gadījumi, Valkas  novadā – 161 gadījums, ceturtdien Smiltenes novadā bija jau 726, Valkas novadā – 261 gadījums.

Jau zināms, kad izbraukuma vakcinācija šomēnes notiks Smiltenes novadā.

Smiltenē tā būs jau šo sestdien, 5. februārī, un  26. februārī no pulksten 10 līdz pulksten 15  bērnu un jaunatnes sporta skolas ēkā Gaujas ielā 2.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apē, tautas namā, izbraukuma vakcinācija notiks 13. februārī no pulksten 10 līdz 15, Raunā 19. februārī (kultūras namā) no pulksten 9 līdz 12 , Drustos (kultūras namā) arī 19. februārī no pulksten 13 līdz 16.

Vakcinācija notiks ar “Pfizer”, “Moderna” un “Janssen” vakcīnām, informē Nacionālais veselības dienests.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta, pēc dzīvās rindas principa. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.