Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izbraucienā ar elektromobili “Līvens” aicina iepazīt Smiltenes pilsētu

Šogad Smiltenes pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvājam iespēju doties skaistā, izzinošā un izklaidējošā braucienā ar elektromobili “Līvens”, iepazīstot Smiltenes pilsētas dabas sniegto burvību un klausoties stāstos par Smiltenes muižas kādreizējā īpašnieka firsta Paula Līvena dzīvi, viņa ieguldījumu Smiltenes pilsētas attīstībā un atstāto kultūrvēsturisko mantojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Braucieni notiek ceturtdienās un piektdienās plkst. 18.00 un 19.00, kā arī sestdienās plkst. 11.00, 12.00, 18.00 un 19.00. Satikšanās vieta – Baznīcas laukums. Ekskursijas ilgums – 45 minūtes. Cena – 5 eiro no personas.

Brauciena laikā izbaudīsiet Veco parku, kurā aug dažādu koku un krūmu sugas, bet parka ūdens tilpnēs darbojas strūklakas, sajutīsiet Kalnamuižas vēstures atspulgus un atstāto kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī ieraudzīsiet Tepera ezera promenādes gleznaino apkārtni, kas ir iecienīta smilteniešu un pilsētas viesu atpūtas vieta.

Braucienā var doties līdz 11 personām, ko droši var izmantot kolektīvi, ģimenes un draugu kompānijas. Taču jāņem vērā, ka lietus laikā elektromobilis nekursēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas par braucieniem, zvanot pa tālr. +371 29779224 un +371 28670783

Informāciju sagatavoja: Marta Vika, Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes tūrisma jomas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.