Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izbeigs sadarbību ar Krievijas un Baltkrievijas pašvaldībām

Foto: Ivo Leitis

Ceturtdien, 17.martā, attālināti notikušajā Valkas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta komitejā bez balsojuma, bet konceptuāli deputāti pieņēma lēmumu lauzt starpvalstu sadarbības līgumus ar Novodevjatkinas pašvaldību Krievijas Federācijā un Braslavas pašvaldību Baltkrievijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada pašvaldība 28. februārī saņēma opozīcijas deputātu Agņa Birkava un Jura Žuroviča iesniegumu ar aicinājumu lauzt savstarpēji noslēgtos sadarbības un sadraudzības līgumus starp Valkas novada pašvaldību un iepriekšminētajām pašvaldībām Krievijas Federācijā un Baltkrievijā saistībā ar Krievijas un Baltkrievijas izvērsto agresiju pret Ukrainas valsts suverenitāti.

Novada pašvaldības Juridiskajai nodaļai bija jāsagatavo rakstiska atbilde uz šo deputātu iesnieguma pamata, un pēc šī jautājuma izskatīšanas jānosūta abām sadarbības pusēm – pašvaldībām Krievijā un Baltkrievijā. Daudz nediskutējot, Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti atbalstīja šo iesniegumu un nolēma lauzt šos abus sadarbības līgumus.

Juridiskās nodaļas vadītāja Ieva Bērziņa informē, ka faktiski jau vairākus gadus reāla sadarbība ar šīm pašvaldībām nenotiek. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.