Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Īslaicīgi aizliegts veikt kravu pārvadājumus pa vairākiem Apes un Virešu pagasta ceļiem

Pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības izdoto rīkojumu, ar 2024. gada 28. februāri noteikti kravu pārvadājumu ierobežojumi pa vairākiem Virešu pagasta autoceļiem, bet ar 2024. gada 1. martu noteikti kravu pārvadājumu ierobežojumi arī pa Apes pagasta autoceļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fiziskām un juridiskām personām, kuru transportlīdzekļu vai to sastāvu pilna masa pārsniedz 10 tonnas un kuri veic mežistrādi, smagu kravu pārvadāšanu vai lauksaimniecības zemju apsaimniekošanu, aizliegts pārvietoties pa Virešu pagasta autoceļiem “V411 Bišusili”, “V411 Imantas”, “V411 Līves – Kalnvidi” un “V411 Čiekuri – Gargrīdas”.

Fiziskām un juridiskām personām, kuru transportlīdzekļu vai to sastāvu pilna masa pārsniedz 7 tonnas un kuri veic mežistrādi, smagu kravu pārvadāšanu vai lauksaimniecības zemju apsaimniekošanu, aizliegts pārvietoties pa autoceļiem “Ape – Kalpaki – Silmaļi – Melnupes”, “Sapnīši – Graudi”, “Lipski – Jaunlāči – Eglītes”, “Ape – Skripji – Dārziņi – Peļļi”, “Ķekši – Ķipari – Žagatas”, “Ape – Cikuži”, “Grūbe – Silamiķītes”, “Skripji – Avotiņi”, “Dārziņi – Purakalni – Ķekši”, “Skripji – Pauļi”, “Jaši – Baloži – Vārpas”, “Grūbe – Jaunzuši” un “Purveitu ceļš”.

Sīkāka informācija, vēršoties attiecīgo pagastu pārvaldēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ierobežojumi būs spēkā līdz nākamajam rīkojumam, un to mērķis ir novērst pašvaldības autoceļu bojājumus, kas varētu rasties nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ.

Ņemot vērā, ka līdzīgi ierobežojumi tuvākajā laikā var tik noteikti arī citiem ceļiem Smiltenes novadā, aicinām sekot līdzi aktuālajam pagaidu transporta masas ierobežojumu sarakstam Smiltenes novada mājaslapā: Novads › Vide › Ceļu uzturēšana.

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar sapratni un ziņot par novērotiem pārkāpumiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamats: Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieces pārvaldības un sadarbības jautājumos Evijas Zurģes rīkojumi Nr. SNP/24/3.19/62 “Par aizliegumu veikt kravu pārvadājumus Virešu pagastā” un Nr. SNP/24/3.19/61 “Par aizliegumu veikt kravu pārvadājumus pa Apes pagasta lauku ceļiem”.

Artūrs Cukurs, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.