Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Inovāciju Akadēmija” gaida jaunos dalībniekus

Publicitātes foto.

Vēl līdz 8. janvārim biznesa ideju autori var pieteikties uzņēmējdarbības veicināšanas programmas “Inovāciju Akadēmija” pirmsakselerācijas posmam, kurā pieredzējušu mentoru vadībā būs iespēja strādāt pie savu risinājumu attīstības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmācību cikls sāksies janvāra beigās, bet noslēgsies jūnija sākumā. Pieteikties dalībai programmā var šeit.

Plašāk par programmas piedāvājumu varēs uzzināt 4. janvārī plkst. 16:30 plānotajā programmas tiešsaistes prezentācijas pasākumā, kurā “Inovāciju Akadēmijas” programmas īstenotāji, Rīgas Biznesa skolas pārstāvji, pastāstīs par gaidāmo “Inovāciju Akadēmijas” pirmsakselerācijas posmu un atbildēs uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Pasākumam varēs pieslēgties “Inovāciju Akadēmijas” “Facebook” lapā.

“Cilvēkiem Latvijā ir daudz radošu un interesantu ideju kā dzīvi padarīt ērtāku un labāku, tomēr tikai retais uzdrošinās šīs idejas īstenot. “Inovāciju akadēmija” ir iespēja spert platu soli pretim savu sapņu īstenošanai un izveidot veiksmīgu jaunuzņēmumu,” tā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no “Inovāciju Akadēmijas” absolventiem jaunuzņēmuma “TRAFOLO” dibinātājs Juris Venčels: “Pat, ja programmas dalībnieks uzreiz neizveidos savu jaunuzņēmumu, iegūtās zināšanas palīdzēs mainīt domāšanu un būt atvērtākiem dažādiem izaicinājumiem. Jebkuras idejas īstenošanai jāspēj uzņemties risks un tas būs vismazākais gadījumā, ja to uzņemsies apzināti un darīsi visu savas idejas realizēšanai”.

Programmas dalībniekiem bez maksas tiek nodrošināts profesionāli sagatavots mācību kurss, kurā ar savām zināšanām dalīsies “Riga Business School” profesionāļi un aptuveni 60 mentori ar praktisku pieredzi januzņēmumu attīstībā. Programmas mērķis ir novest agrīnā stadijā esošās biznesa idejas līdz konkrētiem projektiem, kuri var piesaistīt ārējo finansējumu un konkurēt starptautiski. “Inovāciju akadēmijā” jau līdz šim iesaistījušies 158 dalībnieki, izveidojot 27 komandas, bet jaunajā uzņemšanā tiek gaidītas vēl 40 komandas.

Apmācību Programmai var pieteikties tie interesenti, kuriem jau ir sava biznesa ideja un komanda tās realizēšanai. Programmas ietvaros pieteiktajām idejām un to komandām tiks sniegts atbalsts pētniecībai, ideju attīstībai, prototipēšanai, kā arī Latvijas zinātnes sasniegumu pārvēršanai konkurētspējīgos uzņēmējdarbības projektos. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmas īstenošanu nodrošina LIAA ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu. Papildus informāciju par “Inovāciju akadēmiju” var iegūt šeit.

Informāciju sagatavoja: LIAA Komunikācijas un informācijas departaments

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.