Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Inficējas arvien vairāk

Foto: freepik.com

Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā pieejamā informācija 23.februārī liecina, ka pēdējo 14 dienu laikā Valkas novadā ar Covid-19 inficējušies 427 cilvēki, Smiltenes novadā – 1267, bet Valmieras novadā – 3107. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka pirmdien, 21. februārī, Valmieras slimnīcā ārstējās 50 Covid-19 pacienti. Aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcā stacionēti 25 pacienti, bet izrakstīti 13.

“Ziemeļlatvija” jau vēstīja, ka aizvadītajā nedēļā darbinieku slimošanas dēļ bija slēgts Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) pašvaldības ēkā Rīgas ielā 25.  Tagad darbinieki ir atgriezušies ierindā un  pieņem apmeklētājus. Tā vadītāja Baiba Vorobjeva atgādina, ka, lai saņemtu pakalpojumus klātienē ārkārtējās situācijas laikā, iepriekš obligāti jāpierakstās, zvanot uz kontakttālruni 66954878, 26442285, 28644365 vai rakstot uz e-pastu: valka@pakalpojumucentri.lv.

VPVKAC pakalpojumus pirmdienās un ceturtdienās sniedz “zaļajā režīmā”. Tas nozīmē, apmeklētājiem jāuzrāda vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāts. Savukārt otrdienās, trešdienās un piektdienās pakalpojumi tiek sniegti “sarkanajā režīmā”. Tas nozīmē, ka personu vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas fakts netiek pārbaudīts un apkalpoti tiek arī nevakcinēti cilvēki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.