Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ilgtspējīgu jumtu būvniecība sākas ar mums

Jumts ir ne tikai māju aizsargājošs elements, bet arī iespēja veidot ilgtspējīgākas un videi draudzīgākas dzīvesvietas. Šodien, kad klimata pārmaiņas un vides aizsardzība ir izteikti aktuāli jautājumi, ir svarīgi apzināties, ka mūsu ikdienas izvēles un rīcība var ietekmēt apkārtējo vidi. Ilgtspējīgu jumtu būvniecība ir solis uz priekšu, kurš ne tikai sniedz drošību un komfortu, bet arī dabai draudzīgu un finansiāli izdevīgu risinājumu.

Materiālu izvēle

Sākot jumta būvniecības projektu, svarīgi ir izvēlēties materiālus, kas kalpos ilgi, būs izturīgi dažādos laikapstākļos un būs videi draudzīgi. Nodrošinot jumta segumus un ne tikai – BMI Latvija klāstā produkti ir īpaši ražoti tā, lai tie nekaitētu apkārtējai videi. Šie jumta segumi un hidroizolācijas risinājumi paredzēti gan industirālajai, gan privātmāju būvniecībai.

Rūpes par dabu un klimatu ir viena no uzņēmuma BMI Latvija prioritātēm. Turklāt, izmantojot materiālus, kuriem ir ilgs kalpošanas laiks un kas ir viegli pārstrādājami, mēs kā sabiedrība veicinām ilgtspējīgu resursu izmantošanu.

Energoefektivitāte

Jumts var būt svarīgs elements energoefektivitātes uzlabošanā mājās. Labi izolēts jumts var ievērojami samazināt enerģijas patēriņu apkures un dzesēšanas procesos, un šobrīd Latvijas teritorijai būtiski nodrošināt abus. Arvien vairāk popularitāti iemanto zaļie jumti. Šādas sistēmas ietver arī augu audzēšanu uz jumta virsmas.Tie absorbē saules starus un piedalās gaisa kvalitātes uzlabošanā. Par tiem vairāk varat uzzināt, apmeklējot uzņēmuma mājaslapu bmigroup.com/lv.

Dizains un plānošana

Veidojot jumta būvniecības projektu, ir svarīgi domāt arī par dizaina un plānošanas aspektiem, kas veicinātu ilgmūžību. Piemēram, pareizi izplānots jumta slīpums var veicināt labāku lietus ūdens savākšanu, kas savukārt var tikt izmantots dārza laistīšanai vai citiem mērķiem, tādējādi samazinot ūdens patēriņu. Izvēloties māla vai betona dakstiņu jumta segumu, iespējams apvienot vizuāli pievilcīgo ar praktisko. Jo – dakstiņu krāsa nemainās un krasi neizbalē. Mēdz teikt, ka tie noveco cēli un gadiem ejot to izskats kļūst arvien majestātiskāks.

Sākot jumta būvniecības projektu, katrs no mums var veikt svarīgu ieguldījumu ilgtspējīgākas nākotnes veidošanā. Kas ir būtiski, veicot ieguldījumu nākotnē, tas ilgtermiņā arī finansiāli būs izdevīgāk. Ilgmūžīga jumta būvniecība sākas ar mums – ar mūsu izvēlēm, rīcību un apņemšanos veidot labāku un videi draudzīgāku pasauli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.