Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Igaunijas valdība apstiprina amatā nākamos policijas, glābšanas dienesta un Drošības policijas vadītājus

Igaunijas valdība ceturtdien apstiprināja Egertu Beļičevu Policijas un robežsardzes departamenta ģenerāldirektora amatā, Margo Klaosu Glābšanas departamenta ģenerāldirektora amatā un Margo Pallosonu Drošības policijas (KaPo) ģenerāldirektora amatā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu trīs institūciju vadītāja amata termiņš ir pieci gadi.

Iekšlietu ministra Lauri Lēnemetsa izvirzītos kandidātus Policijas un robežsardzes departamenta, Glābšanas departamenta un Drošības policijas ģenerāldirektora amatam atbalstīja Igaunijas parlamenta Tieslietu komiteja.

Visu trīs institūciju vadītājus amatā apstiprina valdība pēc iekšlietu ministra ierosinājuma. Tradicionāli kandidatūras apstiprina arī Parlamenta Tieslietu komiteja, un Drošības policijas vadītāja kandidātus izvērtē arī komiteja drošības institūciju uzraudzībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16 gadus dažādos amatos valsts sektorā strādājušais Beļičevs pašlaik ir Policijas un robežsardzes departamenta robežsardzes nodaļas vadītājs. 

Klaoss pašlaik ir Glābšanas departamenta Dienvidigaunijas glābšanas centra vadītājs un Dienvidigaunijas Reģionālās krīžu komitejas priekšsēdētājs.

Pallosons ilgstoši ir strādājis Drošības policijā dažādos amatos. 

Pašreizējā Glābšanas departamenta vadītāja Kuno Tammearu amata termiņš beigsies 1.aprīlī. Elmāra Vahera amata termiņš Policijas un robežsardzes departamenta vadītāja amatā ir līdz 1.maijam. Savukārt 16.jūnijā beigsies pašreizējā Igaunijas Drošības policijas ģenerāldirektora Arnolda Sinisalu amata termiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.