Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pieteikties uz Parka ielā esošo būvgružu pašizvešanu izmantošanai savām vajadzībām

pixabay.com

Valkas novada pašvaldībā ik pa laikam privātpersonas interesējas par iespējām paņemt kādu daļu no Parka ielā 2/1 un 2/2 esošajiem būvgružiem. Novembra Valkas novada pašvaldības saimniecisko lietu komitejā deputāti lēma atļaut privātpersonām par saviem līdzekļiem bez atlīdzības aizvest un izmantot savām vajadzībām būvgružus, kas atrodas uz Valkas novada pašvaldībai piederošās zemes Parka ielā 2/1 un Parka ielā 2/2, Valkā, iepriekš par to informējot Teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju. Tādējādi pašvaldībai samazinātos apstrādājamo un izvedamo būvgružu apjoms objektā. Minētajiem būvgružiem nav bilances vērtības, pašvaldības ieskatā tie ir būvniecības atkritumi un bez pārstrādes nav izmantojami pašvaldības vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izsludinām pieteikšanos uz būvgružu aizvešanu bez atlīdzības, nosakot, ka jebkura persona ar savu tehniku var aizvest un izmantot Parka ielā 2/1 un Parka ielā 2/2, Valkā esošos būvgružus.

Interesentiem iepriekš sazināties ar Valkas Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Viktoru Bavinu, tālr. +371 25496731.

Ivo Leitis, Sabiedrisko attiecību speciālists, Valkas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.