Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pedagogiem attīstīt starptautiskās sadarbības prasmes tiešsaistē ar “eTwinning”

Foto: pexels.com

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla “eTwinning” ietvaros aicina skolu un interešu izglītības pedagogus, izglītības iestāžu vadību un atbalsta personālu pieteikties dažādiem pasākumiem par starptautiskās sadarbības plānošanu un organizēšanu. Pedagogiem būs arī iespēja tikties ar kolēģiem no Rietumeiropas, lai meklētu partnerus starptautiskam projektam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vebināri par starptautiskas sadarbības plānošanu un organizēšanu

Marta mēnesī “eTwinning” aicina pieteikties dalībai vebināros par starptautiskas sadarbības plānošanu un organizēšanu skolēniem tiešsaistē. “eTwinning” projekti ir tiešsaistes projekti, kuros īpašs uzsvars likts uz skolēnu savstarpējo sadarbību. Nereti divu vai vairāk skolēnu grupu sadarbības plānošana attālināti var būt izaicinājums gan no metodiskā skata punkta, gan no tehnoloģiju lietojuma. Lai palīdzētu pedagogiem attīstīt savu kompetenci un prasmes, “eTwinning” aicina piedalīties divos vebināros. 16. marta vebinārā varēs uzzināt par dažādām metodēm un rīkiem, kā veiksmīgāk nodrošināt skolēnu sadarbību, bet 22. marta vebinārā trīs pedagoģes dalīsies savā pieredzē par šāda veida sadarbības organizēšanu, praktiskiem aspektiem un labo praksi.

Vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē: rīki un metodes”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16. marts, plkst. 16:00 – 17:00.

Vebināru vadīs Edīte Sarva – eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe un kursa “Projekta darbs” vadītāja, Skola2030 eksperte, LU Izglītības zinātņu doktorantūras studente.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē (pieredze)”

12. marts, plkst. 18:00 – 19:30.

Vebinārā ar pieredzi dalīsies: Laura Lauksarga (Jūrmalas Pumpuru vidusskolas skolotāja), Anna Beļska (“eTwinning” vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja), Ineta Lielkalne (“eTwinning” vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Starptautisks projektu partneru tirdziņš

Līdz 21. martam aicinām skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca skolēnus no 5. līdz 12. klasei, pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā, kurš norisināsies šī gada 29. martā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tiem, kuri nākotnē plāno piedalīties “Erasmus+” skolu sektora projektos, šī ir lieliska iespēja izmēģināt sadarbību ar potenciāliem partneriem. “eTwinning” cieši sadarbojas ar “Erasmus+” un “eTwinning” skolu sadarbības projekts ir lieliska iespēja pārbaudīt partneru uzticamību pirms ķeraties klāt pie lielākiem projektiem. Tirdziņā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Par “eTwinning”

“eTwinning” ir Eiropas Savienības programmas izglītības un mācību, jaunatnes un sporta jomā “Erasmus+” aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties “eTwinning”, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik “eTwinning” reģistrējušies aptuveni viens miljons skolotāju, no kuriem vairāk nekā 7500 ir Latvijas skolotāji. Informācija par “eTwinning” pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja: Linda Muižniece, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Pedagogu digitālās pratības pilnveides nodaļas projektu koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.