Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iesāc gadu aktīvi Jaungada apņemšanās pārgājienā!

Sportot, ēst veselīgāk, ierobežot kaitīgos ieradumus, vairāk ceļot, apgūt jaunas prasmes vai vienkārši būt laimīgam – nereti tās ir jaungada apņemšanās, ar ko ir saskāries ne viens vien. Gadās, ka Jaungada apņemšanās ir spēkā vien gada sākumā un ar katru nākamo janvāra dienu tā attālinās no mums. 8. janvārī, plkst. 9.00, aicinām iesākt gadu aktīvi un iedvesmoties, kā sevi motivēt Jaunā gada mērķu sasniegšanai Jaungada apņemšanās pārgājienā kopā ar valmierieti, kuram motivācija nav tālu jāmeklē, Vidzemes džudo skolas “Valmiera” vecāko treneri un Valmieras 2. vidusskolas sporta skolotāju Venti Beķeri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedzīvojums sāksies Valmierā, kur ar kopīgu autobusu dosimies uz pārgājiena sākuma punktu – Sietiņiezi – lielāko baltā smilšakmens atsegumu Baltijā. Pārgājiens vedīs pa ziemas pielietām meža un upes krasta taciņām un ceļiem, kas attiecīgos laika apstākļos var iegūt apledojušus vai dubļainus veidolus. Pārgājiena maršruts būs aptuveni 16 km garš un vidējasgrūtības pakāpes, aizraus ar skaistiem dabas skatiem un vedīs Valmieras virzienā. Aktivitāte kopumā aizņems līdz sešām stundām, un tās noslēgumā kopīgi baudīsim uz uguns vārītu zupu no restorāna “Delizia”. Lai diena būtu patīkama, aicinām vilkt pārgājienu zābakus un ērtu, laika apstākļiem atbilstošu apģērbu, lietot apavu ķēdes vai uzlikas un pārgājienu nūjas, kā arī paņemt līdzi dzērienu, kādu spēka našķi, savu bļodiņu un karoti zupas baudīšanai pārgājiena noslēgumā.

Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc savu dalību aicinām pieteikt iepriekš, līdz 4. janvārim, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10). Pārgājiena dalības maksa ir 5 EUR. Norēķināšanās Valmieras Tūrisma informācijas centrā līdz 6. janvārim.

Dodoties dabā, aicinām būt atbildīgiem un ievērot dabai draudzīgas rīcības principus – ko atnesi, to aiznes! Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Madara Stukmane, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.