Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iepriecina Trapenes pansionāta iemītniekus

Sociālās aprūpes centra “Trapene” iemītniekus no sirds iepriecināja Grundzāles pamatskolas bērnu sagatavotie pārsteigumi. Foto: No personīgā arhīva

“Labo darbu nedēļas” ietvaros Grundzāles pamatskolas skolēni ar savām ģimenēm sarūpēja sirdsmīļas dāvaniņas sociālās aprūpes centra “Trapene” iemītniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mīļu pārsteigumu sagatavošanā bija iesaistījušies 1., 3., 4., 7., 8. un 9. klašu skolēni, sadarbojoties ar saviem vecākiem. Kā atklāj Grundzāles pamatskolas skolotāja Anda Andersone, iesaistīšanās “Labo darbu nedēļā” viņu skolā jau kļuvusi par tradīciju. Citus gadus apmeklēta dzīvnieku patversme, šajā gadā tas bijis Trapenes pansionāts.

Katra dāvaniņa, ko saņēma seniori, bija rūpēta ar īpašu stāstu, domājot par siltumu, mīļumu un galvenais – veselību. Šajā trešdienā skolotāja ar klašu pārstāvjiem devās uz Trapenes pansionātu, lai nodotu dāvaniņas tā iemītniekiem. Ģimenes bija sarūpējušas pārsteigumus. Tie bija gana dažādi – krūzītes, tējas paciņas, ievārījumi, medus vai kādi našķi, siltas zeķes, čībiņas, cimdi un tamlīdzīgi.

“Ieraugot senioru smaidus, sirdis gavilēja. Mēs visi kopā paveicām vienu lielu mīlestības pilnu darbu. Paldies skolotājām, kas iesaistījās ar savu klašu bērniem. Paldies, mīļie vecāki, par jūsu atbalstu!” saka A. Andersone un min, ka pēc šī apciemojuma saņēmuši ziņu no pansionāta direktores Dinas Jāņekalnes, kura vēlreiz pateicās par izrādīto uzmanību: “Paldies par pārsteigumu! Izdalījām visiem senioriem ar prieka asarām acīs, no mums visiem vissiltākie paldies katram skolēnam, pedagogam un vecākiem.”

Rosinot darīt labus darbus ikdienā arvien biežāk, A. Andersone apņēmusies ar bērniem izgatavot adventes vainadziņus, ko dāvinās Trapenes pansionātam. “Ja mēs savus bērnus, jaunāko paaudzi mācīsim ne tikai ņemt, bet arī dot, tad noteikti viss būs kārtībā,” tā skolotāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.