Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iemūžina šovasar aizraujošāko

Akcijas uzvarētājas Ineses Lukjanovičas (no kreisās) aizraujošākais šīs vasaras piedzīvojums Smiltenes novadā bija Māju kafejnīcu dienas Gaujienas Baznīckalnā. Attēlā – Inese kopā ar savu bijušo skolotāju Veru Pavlovsku. Foto: Emīls Jāņkalns

Tas bija mirklis, ko vērts iemūžināt gan cilvēku atsaucības, gan īpašās vietas – Gaujienas Baznīckalna, gan garšīgu ēdienu un gaisotnes dēļ, “Ziemeļlatvijai” atzīst Gaujienas pagasta iedzīvotāja Inese Lukjanoviča, Smiltenes novada pašvaldības foto un stāstu akcijas “Smiltenes novadā sanāk!” uzvarētāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība oktobrī novada iedzīvotājus un viesus aicināja dalīties ar fotogrāfijām un stāstiem par saviem aizraujošākajiem vasaras piedzīvojumiem Smiltenes novadā.

Kas tāds notika pirmo reizi

Kopumā e-pastā tika saņemti septiņi stāsti. Izloze noteica, ka par akcijas uzvarētāju kļuvusi Inese Lukjanoviča, viņa dāvanā saņems kino ielūgumu visai ģimenei, kā arī noderīgas lietas tumšajiem un drūmajiem rudens vakariem, informē Madara Mūrniece, Smiltenes novada pašvaldības zīmolvedības un mārketinga speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Inese Lukjanoviča par savu jaukāko vasaras piedzīvojumu Smiltenes novadā atzīst Mājas kafejnīcu dienas piedzīvojumu – mājas kafejnīcu “Debesu pieskāriens” Gaujienas pagasta Baznīckalnā, uz kuru aicināja Gaujienas luterāņu draudze.

Tas bija brīnišķīgs pasākums, mājas kafejnīcu “Debesu pieskāriens” todien apmeklēja teju 200 cilvēki, ar “Ziemeļlatviju” iespaidos dalās Inese Lukjanoviča.

“Mūsu īpašajā vietā, Baznīckalnā, no kura paveras burvīgs skats uz Gauju un uz tiltu, kaut kas tāds notika pirmo reizi. Šī vieta ir īpaša arī ar to, ka paši to kādreiz atbrīvojām no kokiem un krūmiem, lai paveras plašāks skats,” piebilst Inese, kura tikai nesen pēc 23 gadiem vietējā pašvaldībā nostrādātajiem gadiem gan kā sekretārei, gan kā pagasta pārvaldes vadītājai, aizgāja pensijā un tagad var vairāk pievērsties arī savam hobijam – fotografēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaujienas pagasta Baznīckalns ir vēsturiska vieta, kur līdz Otrā pasaules kara beigām slējās skaista luterāņu baznīca, bet kara laikā dievnamu saspridzināja. Baznīckalns ietilpst Gaujienas luterāņu draudzes īpašumā. Arī par mājas kafejnīcas “Debesu pieskāriens” ēdieniem parūpējās draudzes padomes locekle, gaujieniete Ilze Celenberga kopā ar savu palīdzi Lindu Barkovsku un kafejnīcas komandu.

Gaidīja lielāku atsaucību

Par uzvaru pašvaldības sarīkotajā foto un stāstu akcijā Inese Lukjanoviča ir iepriecināta, vienīgi piebilst, ka gaidījusi lielāku citu dalībnieku atsaucību, – Smiltenes novadā šovasar ir bijis tik daudz notikumu, no kuriem tālāk varēja izaugt daudzi stāsti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī bija otrā reize, kad pašvaldība sarīkoja foto un stāstu akciju “Smiltenes novadā sanāk!”, pirmo reizi tā notika maijā.

“Šogad, visticamāk, diez vai šāda akcija vēl būs, bet par nākamo gadu tiks lemts. Jā, atsaucība šobrīd nav liela, taču tas ir kaut kas jauns mūsu novada iedzīvotājiem, tāpēc gan jau par šo ideju plinti krūmos nemetīsim. Mūsu novadā ir ļoti daudz brīnišķīgu atpūtas vietu, objektu, notikumu, un caur šādām akcijām arī var saprast, kas mūsu vietējiem cilvēkiem un viesiem šķiet īpašs un nozīmīgs, kuras ir tās vietas, ko viņi labprātāk apmeklētu,” uzsver Madara Mūrniece.

Par piedalīšanos oktobrī sarīkotajā akcijā Smiltenes novada pašvaldība pateicas Lindai Vorpei par foto mirkļiem no Vizlas dabas takas; Maijai Miķelei par dalīšanos ar stāstu par Laimes koku parka stādīšanu Trapenē; Matīsam Strautiņam par foto ar rudzupuķu laukiem pie Smiltenes “Stounhendžas”; Dacei Trombergai par foto mirkļu kolāžu; Sanitai Lārmanei par personisko stāstu, satiekot sen neredzētas skolas laiku draudzenes un iepazīstinot ar Smiltenes Veco parku; Amīnai Sulimanei par saules pielietajiem vasaras mirkļu foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.