Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ielu malās “frizē” liepas

Aizvadītajā trešdienā liepas “frizēja” Valkā, Rīgas ielā. FOTO: INGA KARPOVA

Aizvadītajā nedēļā Valkā, Rīgas, Raiņa, Semināra, Latgales, Emīla Dārziņa un Viestura ielās, atkal rosījās liepu “frizieris”. Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka šopavasar mākslīgās formas vainaga uzturēšanas darbus liepām veica individuālais darba veicējs Andris Celmiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liepas sakoptas tajās pašās ielās, kur tas tika darīts jau pērn. Noslēgtā līgumsumma par darbu veikšanu ir 10 494 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, bet precīzas izmaksas būs zināmas pēc rēķina saņemšanas,” skaidro I. Leitis.

Iedzīvotāju viedokļi dalās, vai pilsētā nepieciešams tik drastiski izturēties pret pilsētvidē augošajiem kokiem. Daudzi gan uzskata, ka šo liepu rindas ir viena no Valkas vizītkartēm, bet ir arī pretējs viedoklis.

“Ja jums kāds galvas apcirptu tik kantainas, vai jums arī būtu prieks par to? Man jau šķiet, ka tas ir murgs. Nabaga liepiņas,” domā valcēnietis Normunds Rudzītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt valcēniete Ina Andiņa iesaka “nofrizēt” liepas Varoņu ielā pie Meža kapiem. Edmunds Neimanis novada pašvaldībai atgādina, ka Raiņa ielā aiz Gaisa tilta arī aug liepas, kuras “raudot” pēc friziera. Valcēnieši ir apbēdināti, jo ir tāda sajūta, ka aiz Gaisa tilta beidzas pilsēta.

“Aiz tilta neredz, jo tas ir virs acu līmeņa. Bet prieks, ka vismaz tik daudz atļāvušies izdarīt. Zinot un dzirdot, kā iet tajā dzimtajā pilsētā,” komentē Madars Eglīte.

#SIF_MAF2024

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild “Ziemeļlatvija”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.