Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ielas sakopj prioritārā secībā

Ielas braucamā daļa bedru izraibināta, ielas malas “aizaugušas” ar nesagrābtām smiltīm, vienā ielas malā starp ietvi un ielu zaļajā zonā starp kokiem stāv vairāki zilas krāsas plastmasas maisi ar sagrābtām lapām – pašlaik tik nepievilcīgi izskatās Tirgus iela.
Par to pagājušonedēļ “Ziemeļlatvijai”, iesūtot fotogrāfijas, pavēstīja kāds valcēnietis, kurš diemžēl nevēlējās publiski nosaukt savu vārdu un uzvārdu. Aizvadītajā piektdienā “Ziemeļlatvija” apskatīja Tirgus ielu, un jāpiekrīt, ka tā patiešām pilsētu neizdaiļo, jo nolaista līdz kliņķim.
Lai saņemtu skaidrojumu par novada pašvaldības plāniem attiecībā uz Tirgus ielas sakārtošanu, “Ziemeļlatvija” vērsās pie Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Viktora Bavina. Diemžēl viņš atteicās runāt, iesakot ar jautājumiem vērsties pie sabiedrisko attiecību speciālista Ivo Leiša. Tā arī izdarījām – nosūtījām interesējošos jautājumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.