Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji un uzņēmumi joprojām aicināti ziedot palīdzības kravai

Foto: pixabay.com

Vēl līdz 20. oktobrim Valkas pilsētas kultūras namā pie klientu apkalpošanas administratoriem var atstāt savus ziedojumus palīdzības kravai Mariupoles pilsētas pašvaldībai un iedzīvotājiem Ukrainā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstījām, ka novada pašvaldības deputāti vienbalsīgi nolēma Mariupoles pilsētas pašvaldībai dāvināt Valkas novada pašvaldībai piederošo skolēnu autobusu “Neoplan” kopā ar palīdzības kravu. Lai autobuss uz Ukrainu nedotos tukšs, pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmumus šai kravai ziedot tikai jaunas nepieciešamās lietas: gultas veļas komplektus, spilvenus, segas, pledus un virtuves piederumus – pannas, katlus, traukus un citas mantas. Lai noskaidrotu, vai iedzīvotāju atsaucība palīdzības kravas savākšanai ir pietiekama, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar pilsētas kultūras nama direktora vietnieci Līgu Pandaloni. Viņa stāsta, ka otrdien SIA “Valdis” atgādājis vairākas kastes ar jaunām nepieciešamajām mantām. Savukārt iedzīvotāju atsaucība varēja būt lielāka.

Kāda valcēniete, kura nevēlējās publiski paust savu vārdu, uzskata, kāpēc ziedot aicina tikai jaunas mantas, jo cilvēki var izmantot arī mazlietotas, bet kvalitatīvas.

“Daudzi sev nepieciešamas lietas iegādājamies lietoto mantu un apģērbu veikalos. Daudzi ir satraukušies par gaidāmo ziemu apkures izmaksu dēļ. Cilvēki, pirms kaut ko pērk, pārdomā, vai to maz vajag, vai arī var iztikt. Ja varētu ziedot mazlietotas labas lietas, es arī ziedotu, bet jaunas mantas nevaru atļauties nopirkt,” atzīst valcēniete.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.