Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji nesaprašanā – pašvaldība saka, ka zāģēšot bīstamos zarus, bet nozāģē kokus

“Tā ir saprotama lieta, ka pilsētā augošajiem kokiem tiek nozāģēti bīstamie zari. Taču daudzi Merķeļa ielas mikrorajona iedzīvotāji pārdzīvo, jo strādnieki nozāģēja dzīvu bērzu un blakus vēl trīs papeles. Visvairāk iedzīvotāji pārdzīvo par skaisto bērzu. Dzīvojot daudzdzīvokļu mājā, pa logu redzējām, kā bērzs mainās katrā gadalaikā, bet šoruden to brutāli ņēma un nocirta. Tas izskatījās vesels koks,” “Ziemeļlatvijai” satraukti stāsta Merķeļa ielas iedzīvotāja.
Sieviete ir nesaprašanā, kāpēc pašvaldība publiskā informācijā raksta, ka zāģēs zarus, bet zāģē kokus? Vai tā nav sabiedrības maldināšana? Kāpēc šos kokus nozāģēja, kam viņi traucēja? Vēl varētu būt diskusija par papelēm, jo to pūkas var izraisīt alerģiju. Viņa norāda, ka tā vietā, lai pilsētvidē zāģētu dzīvus kokus, būtu labāk Cimzes kapos bīstamos kokus izzāģējuši.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.