Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji nemierā ar dārzkopības kooperatīvu piebraucamo ceļu stāvokli

Ik pa laikam laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcija saņem iedzīvotāju rakstītas vēstules ar sava redzējuma izklāstu par kādu problēmu ar aicinājumu Valkas novada pašvaldībā noskaidrot situāciju un sniegt atbildes. Aizvadītajā nedēļā elektroniskajā pastkastē iekrita A. Brankas vēstule par Valkas pievārtē esošo dārzkopības kooperatīvu “Alieši” un “Bērzezers” piebraucamo ceļu stāvokli, kā arī par bedrainajām Valkas pilsētas ielām.
Vēstules autors raksta: “Vērojot pašvaldības rosību, varu secināt, ka visas pūles tiek veltītas tikai tam, lai ar iedzīvotāju nodokļu naudu tiktu sakārtoti savi īpašumi. Vairākas reizes esmu lūdzis sakārtot piebraucamos ceļus uz dārzkopības kooperatīviem “Alieši” un “Celtnieks”. Atbilde ir tikai viena – tie ir kooperatīvi un pašvaldībai gar to nav nekādas daļas. Arī “Bērzezers” ir kooperatīvs, bet šeit dzīvo Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Viktors Bavins un uz viņa īpašumu gan tika sakārtots ceļš. Gandrīz kā PSRS laikos – ja esmu lielā amatā, tad es varu darīt visu, jo “muļķa” tauta to nesapratīs. Man kā Valkas iedzīvotājam ir jautājums, kādēļ tiek labots ceļš tikai uz Bavina kunga īpašumu, kas atrodas kooperatīvā “Bērzezers”? “Bērzezerā” ir vairāki īpašumi, uz kuriem vajadzētu salabot ceļu. Toties pilsētā izceļamies ar ielu bedrītēm. Pašā centrā pie veikala “Maxima” iela ir tik caurumota kā siera ritulis. Acīmredzot arī apvedceļš nav vairs nozīmīgs. Vieglāk ir uzlikt zīmi, kas nosaka braukšanas ātrumu 30 kilometri stundā, un viss kārtībā. Vai varbūt varēja vispār slēgt šo posmu, ja jau jālabo savu īpašumu ceļi? Mēs taču saprotam, ka asfalta drupinājumi, kas varētu aizpildīt pilsētas bedres, ir izmantoti apsaimniekošanas nodaļas vadītājam uz savu īpašumu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.