Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji atzinīgi vērtē Ērģemes kapu sakoptību

“Šodien biju Ērģemes kapos sakopt piederīgo kapus. Biju patīkami pārsteigta par kārtību. Par to, cik pārdomāti nodrošinātas kapu apkopšanai nepieciešamās lietas. Ūdens pieejams vairākās vietās, ir zeme, ir smiltis, izzāģēti un novākti sausie un bīstamie koki, ir interesants vides dizains ārpus teritorijas. Pat ar tualeti var lepoties! Arī sastaptie paziņas izteicās atzinīgi. Paldies pagasta pārvaldniekam Pēterim Pētersonam un cilvēkiem, kas gādāja, lai tas viss būtu,” pateicību sociālajos tīklos pauž Valkas pievārtē dzīvojošā Līga Metuzāle.
“Ziemeļlatvija” ne reizi vien uzklausījusi iedzīvotāju pozitīvās atsauksmes par sakoptajiem Ērģemes kapiem, kā arī par vietējās pagasta pārvaldes rūpēm, lai apmeklētājiem raizes nesagādātu ne ūdens trūkums, ne arī citu lietu, kas nepieciešams, lai tuvinieki sakoptu savu aizgājēju atdusas vietas. Tāpat esam rakstījuši, ka 2022. gadā novada pašvaldība projekta “Ērģemes kapsētas digitalizācija un teritorijas labiekārtošana – tilts no pagātnes uz nākotni” īstenoja vairākas aktivitātes – uzstādīti vairāki vides objekti ‒ viens āra galds ar diviem soliem un viens lokveida sols, kā arī konteinertipa publiskā tualete, bet pie kapličas kapu plāns – karte, lai varētu viegli orientēties apbedījumu sistēmā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.