Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji aicināti pieteikties darba grupā par vēja elektrostaciju parku plānoto būvniecību

SIA “Latvijas vēja parki” aicina interesentus pieteikties līdzdalībai konsultatīvajās darba grupās par vēja elektrostaciju parku “Valmiera – Valka” Valmieras novada Plāņu pagastā un Valkas novada Vijciema un Valkas pagastos. Pirmā darba grupu sanāksme notiks klātienē trešdien, 7. februārī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā darba grupas sanāksme par tēmu “Ainava un kultūrvēsture” notiks 7. februārī no pulksten 18 līdz 20 Valkas novada pašvaldības administrācijas ēkā Beverīnas ielā 3.

Šī projekta attīstītāji aicina iedzīvotājus informēt par savu dalību darba grupā līdz otrdienai, 6. februārim, pulksten 10 un līdz tam iesūtīt sev interesējošus darba grupas jautājumus par tēmu “Ainava un kultūrvēsture”. Detalizētāka kontaktinformācija par darba grupu gūstama, sazinoties ar Kristīni Eglīti, rakstot uz e-pasta adresi valmieravalka@vejaparki.lv vai zvanot uz mobilā tālruņa numuru +371 29649924.

Publiski jau zināmas pirmās sapulces sarunu tēmas: SIA “Enviroprojekts” pārstāvji iepazīstinās ar ainavas un kultūrvēstures izpētes metodiku un starprezultātiem un SIA “Enviroprojekts” un SIA “Latvijas vēja parki” pārstāvji sniegs atbildes uz iepriekš iesūtītajiem iedzīvotāju jautājumiem par ainavu un kultūrvēsturi paredzētajos vēja elektrostaciju parkos “Valmiera ‒ Valka” Valmieras novada Plāņu pagastā un Valkas novada Vijciema un Valkas pagastos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” jau vairākkārt rakstījusi par vietējo iedzīvotāju iebildumiem un noraidošo attieksmi par šo vēja elektrostaciju parka būvniecību aizsargājamās meža teritorijās Valkas novadā. Piesakoties dalībai šajās darba grupās, ikvienam būs iespēja publiski izteikties. Šīs darba grupas sanāksmes tiek rīkotas ietekmes uz vidi novērtējuma izstrādes ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.