Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS

pixabay.com

Auns Jauna pazīšanās var pārtapt veiksmīgā biznesa sadarbībā jau pavisam drīz. Rūpīgi pārbaudi informāciju par gaidāmo darījumu! Labākas peļņas gūšanai fokuss būs uz prasmēm. Esot kopā ar mīļoto cilvēku, izgaismosies galvenās vērtības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Panākumi būs atkarīgi no vēlmes darboties, taču sākumā būs jāsaskata jēga. Sadarbojoties ar uzticamu partneri, rezultāts būs acīmredzams. Tiks atklāta kāda iepriekš labi noslēpta situācija, kas var radīt virkni jautājumu no partnera puses.

Dvīņi Privātajā sektorā veiksies ļoti labi. Liels būs pieprasījums pēc pakalpojumiem skaistumkopšanā vai fotomākslā. Nopietna attieksme pret pienākumiem vairos ienākumus. Romantiskas jūtas uzplaiksnīs tiem, kuri jau kādu laiku ir vienkārši draugi.

Vēzis Jauna darba uzsākšana ļaus apzināties sevi kā profesionāli. Būsi atsaucīgs attiecībā uz papildu pienākumiem, ko vadība tev uzticēs. Lielāki ienākumi viesmīlības vai restorānu servisa jomā. Kāds piemirsts notikums var radīt saspīlētu situāciju attiecībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Sadarbošanās ar sen zināmu darījumu partneri būs droša. Papildu peļņa no kāda iesākta projekta. Rūpes nesen izveidotajās attiecībās ar laiku tiks ļoti novērtētas. Ilgstošākā savienībā esošajiem pienācis laiks padomāt, ko un kā darīt tālāk.

Jaunava Visas domas būs par to, kā profesionālo darbību attīstīt daudz efektīvāk. Nesatraucies par sīkumiem! Ieguldījums mācībās būs lietderīgs. Neskopojies! Krass pavērsiens romantiskajās attiecībās ļaus izvērtēt to, kas ir pats būtiskākais.

Svari Veiksme būs klātesoša tiem, kas darbojas dizaina, arhitektūras un nekustamo īpašumu jomā. Tavi talanti mudinās tiekties vēl augstāk pa karjeras kāpnēm. Kvalitāte būs galvenais rādītājs. Prasme rast kompromisu būs trumpis ceļā uz harmoniskām attiecībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Būs gandarījums par paveikto. Rūpīgāka pievēršanās savam biznesam vainagosies ar panākumiem. Nebaidies tērēt savas uzņēmējdarbības labā. Ieguldījumi atmaksāsies jau pavisam drīz. Ieguldījumi skaistuma procedūrās arī būs veiksmīgi.

Strēlnieks Virzība augšup pa karjeras kāpnēm radīs motivāciju vēl vairāk censties. Atzinība no vadības puses arī priecēs. Ieguldījumi nekustamajā īpašumā vai dzīvesvietas remontdarbos var nenest vēlamo rezultātu. Izvērtē to, par ko ir vērts maksāt un par ko nav!

Mežāzis Pienākumu būs tik daudz, ka pavisam nemanot būs piezadzies sagurums. Daudz domu būs par situāciju darbavietā. Tiks saskatīts, kā vairot ienākumu apjomu un uzlabot apgrozījumu savā uzņēmējdarbībā. Esi prātīgs, ieguldot jaunā darba tehnikā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Tiks ieviestas korekcijas līdzšinējos plānos. Paud savu viedokli! Pat tad, ja radīsies domstarpības ar vadību, tu panāksi iecerēto. Prēmija vai dāvana par tikšanu galā ar kādu sarežģītu situāciju. Būs iespēja investēt kādas idejas attīstīšanā.

Zivis Lielāka peļņa tiem, kas strādā ar klientiem konsultāciju un pārdošanas jomā. Kopīgs tālāks atpūtas brauciens būs pareizā izvēle. Pārdomas par to, kā turpmāk būt esošajās attiecībās, maisīsies pa tavu prātu. Sirds un prāts būs pretrunā. Kam tad lai klausa?

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.