Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 8. februārim

www.pexels.com

Auns Projekts, kas jau ir iesākts, sāks virzīties uz priekšu, un atrisināsies situācijas, kas bija samezglojušās. Tavs azarts ļaus paveikt prātam neiespējamo! Gūtais labums var atnākt arī ne materiālā veidā. Pateicies par to, ko tev Visums dāvā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Veicamo darbu būs pilnas rokas. Būs jāapbruņojas ar pacietību, lai izkustinātu no vietas kādu iestagnējušu situāciju. Tev tiks dota “makšķere”, lai tu, pieliekot pūles, spētu uzlabot savu peļņu. Prasmīgi liksi lietā savus talantus.

Dvīņi Aktīvāk pievērsīsies jaunam projektam. Atalgojuma apjoms būs atkarīgs no tavas prasmes parādīt sevi darba tirgū. Privātajā sektorā strādājošajiem ienesīgs laiks. Esi vērīgs un nepalaid garām saskatītās iespējas!

Vēzis Nāksies izvēlēties starp nesen izskanējušo darba piedāvājumu un iespējām attīstīt savu sirdslietu. Noslēgtais līgums būs veiksmīga sadarbība ilgtermiņā. Ieteicams izvairīties no tēriņiem, kas saistīti ar izklaidi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Pievēršanās ģimenes biznesam sniegs labus rezultātus. Katrs atsevišķi un visi kopā spēsiet paveikt ļoti nozīmīgus darbus. Ļaujies pārmaiņām! Zīmīgs pavērsiens romantiskajās attiecībās, un iestāsies skaidrība.

Jaunava Veiksmīgs laiks profesionālajā darbībā. Būs daudz enerģijas, lai paveiktu plānotos darbus kvalitatīvi, efektīvi un ātri. Spontāni pirkumi var radīt lielus izdevumus. Neļaujies mirkļa vājībām pat tad, ja šķiet, ka esi to pelnījis!

Svari Būs skaidrs, kurp doties tālāk. Tā, kā ir bijis līdz šim, vairs neapmierinās. Ar kāda cilvēka atbalstu saņemsies drosmi spert soli nezināmajā, taču vilinošajā projektā. Lielāku izdevumu apjoms būs saistīts ar bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Savu uzņēmējdarbību pacelsi augstākā līmenī. Iemantosi popularitāti bez piepūles. Atceries, ka savas idejas ir jārealizē, kamēr tās nav nočiepis kāds cits! Nav vēlams tērēt lielākas naudas summas automašīnai.

Strēlnieks Plānotie darbi izdosies tiem, kuri sekos savam aicinājumam. Viss, ko tu esi radījis, ir tavu izvēļu rezultāts. Esi uzmanīgs ar vēlmēm, jo tās piepildās! Ieguldot savus resursus uzņēmējdarbības attīstībā, peļņa būs vēlāk.

Mežāzis Iesaistoties kādā finanšu projektā, gūsi gan labu peļņu, gan vērtīgu pieredzi. Finanšu un tirdzniecības jomā strādājošajiem būs izaicinājumiem piepildīts laiks. Komandā darboties ir labi, taču labāk paļaujies uz sevi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Papildu ienākumi nāks no dalības kādā neparastā projektā. Pievērs uzmanību fotomākslai, jo ar to vari nopelnīt. Mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu dzimšanas dienā. Ļaujies sajūtu impulsiem!

Zivis Tiks izcelts prožektoru gaismā kāds no taviem talantiem. Uzstāšanās publikas priekšā dos vēl lielāku pārliecību par sevi. Tiks izdarīta izvēle saistībā ar kādu vilinošu piedāvājumu. Iepriecinās cipars bankas kontā.

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.