Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 7. martam


pexels.com

Auns Tiks saņemti vairāki sadarbības piedāvājumi. Īpaši radošajā jomā strādājošajiem būs jāsaskaras ar izaicinājumiem, kas rezultātā dos gandarījumu. Tiks atrastas iespējas ieguldīt līdzekļus hobija attīstīšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Pārmaiņas darbā veicinās straujāku augšupeju karjerā. Nav vēlams iesaistīties spraigās diskusijās ar padotajiem par naudu. Veiksmīgas sadarbības rezultātā apjomīgāki kļūs ienākumi.

Dvīņi Lielais darba apjoms ļaus justies ļoti novērtētam. Taču neaizmirsti par to, ka klienti pievērsīs uzmanību tieši veicamo darbu kvalitātei. Tiks saņemta samaksa par kādu aizmirstu darījumu. Tas tev būs patīkams pārsteigums.

Vēzis Pat visnereālākās idejas par biznesa uzsākšanu var kļūt par realitāti. Iecerētais mērķis tiks sasniegts diezgan ātri. Veiksmīgi tiks pielietotas nesen apgūtās prasmes. Vairāk domāsi, cik ieguldīt dzīvesvietas labiekārtošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Sarežģījusies situācija ar darba devēju var likt apzināties to vēl augstāku. Domāsi par pārmaiņām, kā rezultātā paplašināsi darbības jomu un piedāvājumu klāstu. Pārsteigumu sagadās mīļotais cilvēks.

Jaunava Jābūt diezgan pacietīgam, lai veiksmīgi tiktu galā ar jaunajiem pienākumiem. Uzticoties kolēģiem, būs vieglāk. Būsi pretimnākošs jaunām sadarbības iespējām. Labs būs ieguldījums skaistumkopšanas procedūrās.

Svari Būs jāievieš radikālas pārmaiņas darba komandas iekšējā atmosfērā. Kompromisu rast nebūs viegli, tāpēc būs jāpieņem nozīmīgs lēmums. Izdevumi, kas saistīti ar darba tehniku, var izrādīties lielāki nekā biji paredzējis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Būs jāuzņemas vadība par kādu projektu, kas tev būs ļoti vērtīgi. Ja esi kādreiz domājis par uzņēmējdarbības uzsākšanu, tad tagad droši sāc! Manāmi uzlabosies ienākumi, līdz ar to būs arī virkne ideju, kur ieguldīt.

Strēlnieks Dalīšanās pieredzē ar citiem, radīs pozitīvus pavērsienus karjerā un vairos pārliecību par to, cik bagāts ir tavu zināšanu klāsts. Atļaujies būt drosmīgāks! Peļņa būs atkarīga no prasmes sadarboties un pielietot zināšanas.

Mežāzis Paplašinot darbības klāstu un nedaudz mainot darba specifiku, būsi ieguvējs. Papildu darbi ļaus pierādīt profesionalitāti. Kāds radošs talants var kļūt par darbu. Gandarīs ceļojums kopā ar mīļoto cilvēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Prāts būs noslogots ar vairāku projektu īstenošanu. Izveido savu komandu! Lielāka peļņa būs no neparastām idejām. Ieguldījumi, kas saistīti ar profesionālās darbības attīstīšanu, nākotnē labi atmaksāsies. Nebaidies tērēt resursus!

Zivis Būsi pārliecinātāks par savu izvēli. Nāksies rūpīgi piedomāt, kā efektīvāk plānot ikdienu. Romantika virmos gaisā. Patīkams pavērsiens romantiskajās attiecībās ļaus apzināties savu vērtību.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.