Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 7. decembrim

www.pexels.com

Auns Panākumi darbā būs atkarīgi no tavas iniciatīvas un lieliskajām komunikācijas prasmēm. Izvairīsies tērēt lielākas naudas summas savām izklaidēm. Laba būs nejauši gūtā reklāma, kas manāmi vairos tavu popularitāti profesionālajā jomā. Esi pateicīgs par piedāvātajām iespējām!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Būs jāizvērtē veicamo darbību secība prioritārā kārtībā. Sadarbības iespējas tiks piedāvātas saistībā ar kādu tavu interesi saistošu projektu. Darba meklētajiem paveiksies to atrast tur, kur tas netika meklēts. Izvērtē rūpīgi, cik un kam tu resursus atdot!

Dvīņi Tiks saskatītas darba iespējas tādā jomā, kas vēl nav līdz galam apgūta. Droši dodies nezināmajā, taču izzināmajā virzienā! Jo interesantāk tev būs, jo tu labāk jutīsies savā darba lauciņā. Nav vēlams tērēt uz dārgiem ceļojumiem.

Vēzis Nelielas raizes tiks piedzīvots saistībā ar jaunajiem kolēģiem vai darbiniekiem, ja esi uzņēmējs. Rūpīgāk plānosi savu laiku. Atceries, ka tava centība atmaksāsies! Izvairies no spontānu un nepārdomātu sadzīvisku lietu iegādes! Nesen izveidotajās attiecībās būs skaists, romantikas pilns laiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Uzsākot jaunu darbu, jutīsies gluži kā zivs ūdenī. Sajūta, ka esi īstajā vietā, savā amatā, raisīs ļoti patīkamas emocijas. Samērā vilinošs un tev pa spēkam izskanēs piedāvājums par jaunas pieredzes gūšanu ārzemēs. Tavas prasmes un zināšanas tiks bagātīgi atalgotas.

Jaunava Tiks saņemta atzinība par izcili veiktajiem pienākumiem kādā uzņēmumā. Ar veselību un labsajūtu saistītajās nozarēs strādājošajiem nāksies saskarties ar diezgan lielu darba apjomu. Tas būs daudz vienkāršāk nekā šķiet! Uzlabosies materiālā situācija.

Svari Nopietns pavērsiens karjerā ļaus gūt uzvaru. Savas vērtības apzināšanās profesionālajā jomā var radīt domstarpības ar līdzcilvēkiem. Atceries, ka visiem labs nebūsi nekad! Rūpīgāk izanalizēsi savu piedāvāto pakalpojumu cenrādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Darba kolektīvā samilzušās nesaskaņas var pabojāt klimatu visā uzņēmumā. Paturi pie sevis idejas, kas radušās saistībā ar tavu individuālo uzņēmējdarbību! Izvērtē katru sadarbības piedāvājumu! Papildu izdevumi būs saistīti ar gaidāmajiem svētkiem un dāvanu iegādi.

Strēlnieks Radušās grūtības darbavietā uztversi kā pārbaudījumu uz izturību. Pārmaiņas nāks tev par labu, pat ja sākumā tā nemaz nešķiet. Ievies korekcijas savu darbu plānos! Manāmi uzlabosies tava finansiālā situācija, kā rezultātā atļausies iegādāties to, par ko esi jau gadiem sapņojis.

Mežāzis Doma par uzņēmējdarbības uzsākšanu ir realizējama. Paļaujies uz sevi, uz savām prasmēm! Izvairīsies tērēt lielākas naudas summas par pakalpojumiem, kas neatbilst tev vēlamajai kvalitātei. Mīļums, kas nāks no tevis, uzlabos attiecības ar mīļoto cilvēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Tava pašsajūta būs rādītājs tam, vai esi sev piemērotajā darba vidē un amatā. Prātu un nervus kutinošas situācijas mudinās izdarīt nopietnu izvēli, kuras rezultātā tu būsi ieguvējs. Prēmiju vai naudas balvu saņemsi par kāda vērienīga pasākuma noorganizēšanu.

Zivis Paraudzīsies tālāk aiz horizonta un iegūsi pieredzi pavērst plašāku darbības jomu. Īpaši ienesīgs laiks būs tiem, kuri darbojas ar izglītību un kultūru saistītās jomās. Ieguldi atpūtas braucienā! Ļaujies attiecību burvībai priekā un pateicībā!

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.