Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 4. aprīlim


Foto: pexels.com

Auns Kāda jauna sadarbība var raisīt vēlmi pierādīt sev, ka arī šķietami neiespējamais tev ir iespējams. Nonāksi neērtā situācijā saistībai pakalpojuma apmaksu. Var rasties pārpratums, kas raisīs diskusijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Vilinošs piedāvājums no darba devēja dos izaugsmes iespējas nākotnē un arī pieredzi, lai vari attīstīt kādu biznesa ideju. Apzinies savu meistarību! Izvairies pieņemt nozīmīgus lēmumus, nesaskaņojot ar partneri!

Dvīņi Nāksies izvairīties no sasteigtām un nepārdomātām darbībām. Darot vairākus pienākumus vienlaikus, ieguvējs nebūsi. Trumpis būs kvalitāte, ne kvantitāte. Jāpievērš uzmanība, kur aizplūst tava nauda.

Vēzis Nāksies paļauties uz savām prasmēm. Nelūdz palīdzību sava aroda kolēģim! Tiekot galā ar sarežģīto situāciju, tu vairosi vēl lielāku pārliecību par sevi kā par profesionāli. Rūpes un centība, ko velti otram, tiks novērtēta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Ideju pilns darbosies savā profesijā, kas vienlaikus ir ne tikai vienkārši profesija, bet arī aicinājums. Apzināšanās, ka tavs profesionālais veikums nes labumu sabiedrībai, būs galvenā motivācija censties.

Jaunava Nomainot darba vidi, sajutīsies īstajā vietā. Priecīgas sajūtas raisīs atmosfēra apkārt, ko radīs kolēģi. Būs sajūta, ka tevi atzinīgi novērtē. Gūtā peļņa ļaus piepildīt kādu no savām vēlmēm, par ko jutīsies lepns un gandarīts.

Svari Daudz resursu būs jāiegulda savā esošajā darbībā. Atsvaidzināt to, kas jau apbružājies, nāks tavam biznesam par labu. Padomā, kā veicināt atpazīstamību! Vērtīgs būs ieguldījums veselības uzlabošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Būsi pārliecināts, ka viss tas, ko tu dari, nesīs labus rezultātus. Paļaujies uz sevi un savām zināšanām! Izvairies no konfliktsituācijām brīžos, kad kāds tevi kritizē! Nesen uzsāktās attiecības raisīs priecīgas sajūtas.

Strēlnieks Tavs statuss var raisīt daudz diskusiju darbavietā. Izvairies būt starp cilvēkiem, kas apdraud emocionālo drošību! Tu vienmēr vari izvēlēties, kurā pusē būt! Ieguldījums savas profesionālās darbības pilnveidē būs vērtīgs.

Mežāzis Būs jāizvēlas, ko nebūs viegli izdarīt savas stingrās pārliecības dēļ. Palaid visu viegli kontrolējošā pašplūsmā, lai viss rit ritēdams! Rekomendācijas par tavu darbu ļoti ietekmēs to, cik daudz tu vari nopelnīt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Izaicinājumi, kas saistīti ar apmācībām, nāks par labu izaugsmei profesionālajā jomā. Nebaidies, jo tiksi ar visu galā! Jāizvairās no citu apspriešanas! Ļausies lutināt sevi ar jauniem pirkumiem ārzemēs.

Zivis Nopietni tiks apsvērta jaunas profesijas apguve. Biedēs tas, ka priekšā ir gaidāms garš izglītošanās ceļš. Nesatraucies, jo izvēlētā joma tev būs saistoša kā nākotnes nodarbe! Peļņu gūt palīdzēs tavas žilbinošās prāta spējas.

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.