Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 30. novembrim

www.pexels.com

Auns Labi atpūties, spēsi izpildīt ieplānotos darbus vislabākajā veidā. Neliels pielikums pie algas radīs novērtējuma sajūtu. Attiecībās nāksies daudz prātot, kā labiekārtot savu dzīvesvietu tā, lai visiem ir labi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Būs jāpalaiž prom visas vecās lietas, lai nonāktu labākā vietā. Iesaistoties kādā projektā, kas saistīts ar pārdošanu, gūsi labu peļņu. Nesaki “nē”, pirms neesi izsvēris, ko iegūsi, pasakot “jā”! Izvairies no naudas aizdošanas!

Dvīņi Būsi pretimnākošs sadarbībai ar kādu populāru kompāniju. Komunikācijas prasmes būs vērtīgākais trumpis ienākumu gūšanā. Kā sarunāsi, tāda būs arī peļņa. Attiecībās neizmukt arī no karmiskajiem parādiem!

Vēzis Lielāku elastību izrādīsi attiecībā uz pienākumiem, kuri nav sagādājuši prieku, taču tu uz to paraudzīsies no cita skatpunkta. Izvairies no ķildām darbā, kas saistītas ar kādu pasākumu! Izdevumi būs par plānoto ārzemju braucienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Labas ziņas par darba iespējām darba meklētājiem. Labs honorārs par paveikto radīs prieku. Būs jāizvērtē, vai plānotais pirkums ir vajadzīgs. Spraigu sarunu iespaidā nav vēlams pieņemt pārdrošus lēmumus!

Jaunava Pamainot attieksmi pret kādu situāciju darbavietā, redzēsi, ka tā atrisinās. Nāksies mainīt darbu gaitu. Atliec uz vēlāku to, kas nerit tik raiti! Ķeries klāt tiem darbiem, ko vari paveikt šodien! Labas peļņas iespējas tiks saskatītas ārvalstīs.

Svari Vērtīga atzinība no priekšniecības mudinās doties sasniegumu virzienā. Izdarītā izvēle par mācībām būs pareiza. Nav vēlams izdot lielu naudu par dāvanām, kas tiek iegādātas pieklājības pēc!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Ar savu pārliecību, ka viss ir iespējams, tu jau gandrīz esi kalna virsotnē. Izvērtēsi, par ko maksā. Nesaskaņas par naudu var rasties ar radiniekiem vai ģimeni. Attiecībās paskaties uz notiekošo no priecīgāka skatpunkta!

Strēlnieks Spožs laiks profesionālajā darbībā. Uzmanības apliecinājumi ļaus starot priekā. Esi pārliecināts izvēlē un neskaties atpakaļ pat tad, ja ir radusies šaubu ēna! Labas peļņas laiks tiem, kuri darbojas izglītības jomā.

Mežāzis Darba piedāvājumi nāks viens aiz otra. Tiks pieņemts pareizais lēmums attiecībā uz sadarbības uzsākšanu. Darba komandējumos rēķinies ar papildu pārbaudēm. Izdosies transportlīdzekļa iegāde. Parādīsies kāds cilvēks no pagātnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Iespējas doties mācīties, lai paaugstinātu kvalifikāciju. Tiks paveikts daudz vairāk, nekā esi no sevis gaidījis. Samazināsies izdevumi, jo atskārtīsi, ka par kaut ko tiek pārmaksāts. Saņemsi patīkamu dāvanu.

Zivis Gūtās atzinības par tavu darbu mudinās censties vēl vairāk. Mīļus vārdus saņemsi no klientiem. Būs jūtama finansiāla augšupeja par kādu veiksmīgu darījumu. Došanās ceļojumā uz ārzemēm būs romantisku sajūtu caurvīta.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.