Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 28. martam


Foto: pexels.com

Auns Tiks rasts risinājums, kā tikt galā ar saspīlēto situāciju darbā. Būsi piesardzīgs attiecībā uz pirkumiem par šķietami labu cenu, īpaši, ja tā ir jauna tehnika. Veiksmīgs būs darījums, kas vairos tavus ienākumus nākotnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Būs jātiek galā ar bailēm par nezināmo. Nebaidies riskēt! Attiecību samezglojumus ar padoto pamēģini atrisināt! Pārmetumi pret sevi var rasties neparedzētu izdevumu dēļ, kas saistīti ar noteikumu neievērošu. Pārsteigumu sarūpēs mīļotais cilvēks.

Dvīņi Darbu apjoms kļūs krietni vien lielāks. Pateicoties labai komandai, tu veiksmīgi tiksi ar tiem galā. Padaloties ar profesionālajiem noslēpumiem, vēlāk būsi ieguvējs. Attiecībās paklusē, kad gribas otram kaut ko aizrādīt!

Vēzis Būs jāvada liels projekts. Labas vēstis no ilggadējiem sadarbības partneriem. Drīz nonāksi līdz tam, ka tava uzņēmējdarbība uzplauks jaunā līmenī. Lielāka pelņa nekā parasti radīs idejas, kur to veiksmīgāk ieguldīt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Atsakoties no principiāliem aizspriedumiem, kļūs vieglāk plānot ikdienas darbus. Kāds vilinošs piedāvājums liks mainīt vērtību sistēmu. Tava meistarība tiks labi atalgota. Attiecībās pacietība dos vērā ņemamus rezultātus.

Jaunava Jāpaļaujas uz kolēģiem, jo pašam visu paveikt nebūs pa spēkam. Gūsi jaunus kontaktus kādā pasākumā. Ieteicams pieņemt piedāvājumu! Nebaidies tērēt lielākas summas sev! Jo labāk jutīsies, jo vairāk varēsi nopelnīt.

Svari Darbu apjoms sniegs iespējas paveikt vairāk, jo efektīvāk tiks plānots laiks. Tiem, kuri vada savu biznesu, radīsies jaunas idejas, kas būs daudzsološas nākotnē. Nav vēlams ieguldīt naudu pavisam jaunos projektos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Papildu darbi būs jāatliek malā. Augstākas prasības no vadības puses. Diezgan lieli būs ieguldījumi, kas saistīti ar savas profesionālās darbības pilnveidi. Gūsi labu peļņu, izmantojot savu gudrību un veiklību.

Strēlnieks Ieguldot zināšanas profesionālajā darbībā, rezultāts būs redzams. Gūsi iespējas sadarboties ar ievērojamiem sadarbības partneriem. Esi pārliecinātāks par to, ko tu dari! Priecīgu notikumu kopums sasildīs attiecības.

Mežāzis Gluži vai galva reibs no daudziem sadarbības piedāvājumiem, kā arī būs jauna darba piedāvājumi. Iestājušos apjukumu apspried ar kādu! Materiālā situācija uzlabosies. Izvairies aizdot citiem, jo pārņemsi viņu problēmas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Nereālākās idejas var kļūt par īstenību. Sapnis par savas individuālās darbības uzsākšanu arī var kļūt reāls. Palūdz padomu kādam viedam prātam! Ieguldījums nākotnē atmaksāsies. Nav vēlams tērēt naudu dāvanām pienākuma pēc.

Zivis Popularitāti gūsi, saņemot labas atsauksmes par sevi kā sava aroda profesionāli. Veiksmīgs ieguldījums izklaides braucienā. Papildu peļņa par dalību kādā projektā. Attiecībās piedzīvosi krāšņas, pacilājošas izjūtas.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.