Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 27. decembris

www.pexels.com

Auns ◆Tiks pabīdītas malā ikdienišķās situācijas, lai koncentrētos uz to, kas vēl šajā gadā ir jāpaveic. Lēniem, taču pamatīgiem soļiem gūsi vēlamo rezultātu. Izvērtē katru potenciālo sadarbību, pirms to uzsākt!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis ◆Aktīvāka pievēršanās ģimenes biznesa pilnveidei, īpaši tirdzniecības jomā strādājošajiem, ļaus gūt jaunu pieredzi. Nepārdzīvo, ja tev šķiet, ka esi nonācis strupceļā! Viss sakārtosies!

Dvīņi ◆Nāksies čakli pastrādāt arī svētku dienās. Atpūtai piemērots laiks būs janvāra pirmajās dienās. Brīvdienās radīsies jaunas idejas, ko ieteicams realizēt. Finansiāli ieguldījumi tālākā atpūtas braucienā radīs prieku.

Vēzis ◆Jaunus izaicinājumus pieņemt būs pareizākā izvēle, lai augtu profesionālajā darbībā. Ļaujies nezināmajam, pat ja tavs prāts saka pavisam ko citu! Ieklausies savā intuīcijā! Samērā liela nauda tiks tērēta pasākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva ◆Uzņēmējdarbība attīstīsies ar vērienu. Tiks saskatītas izaugsmes iespējas arī jaunā darbības veidā. Ņem vērā, ka gūtā mācība šajās dienās saistībā ar kolēģiem mudinās būt tālredzīgākam nākotnē.

Jaunava ◆Labs darba piedāvājums tiks saņemts pašā gada nogalē. Uzskati to kā balvu par visu iepriekš paveikto. Īstais laiks ļauties izaicinājumam. Piemaksa par labi paveikto darbu ļaus piepildīt kādu sapni.

Svari ◆Pienākumu apjoms būs liels. Atelpas brīžiem svētku dienās sanāks mazāk laika. Gandarījums par paveikto ļaus radīt jaunus projektus. Vērienīgs ieguvums par paveikto ļaus ieguldīt nākotnes iespējām biznesā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions ◆Beidzot ir pienācis laiks atpūtai. Esi pelnījis ļauties atvaļinājuma burvībai un pabīdīt malā visu. Atceries latviešu sakāmvārdu: darbs nav zaķis, neaizbēgs. Ļaujies sevis palutināšanai ar skaistuma procedūrām!

Strēlnieks ◆Pavisam negaidītā veidā tiks dota iespēja pielietot savas zināšanas un parādīt savas prasmes vislabākajā veidā. Saņemtie komplimenti un atzinība tevi priecēs. Ļaujies jaunas pieredzes gūšanai!

Mežāzis ◆Radošas aktivitātes, īpaši svētku laikā, caurvīs tavu ikdienu. Prieks būs par to, ka būsi citiem radījis prieku. Līdz ar jaunu gadu nāks labs darba piedāvājums! Ļaujies jaunām peļņas iespējām!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs ◆Tiem, kuri ir darba meklējumos, situācija atrisināsies pavisam viegli, pat apbrīnojami pārsteidzošā veidā. Atzinīgus, pateicības pilnus vārdus saņemsi no priekšniecības. Apjautīsi, ka ir labi strādāt šajā kompānijā.

Zivis ◆Ar darbiem būs piepildīts svētku laiks, taču arī atpūtai laika pietiks. Izbaudi katru mirkli! Profesionālā darbība virzīsies augšup jaunā līmenī. Iemantosi labu slavu! Partnerattiecībās notiks brīnums!

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.