Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 23. novembrim

www.pexels.com

Auns Tiks rasts risinājums sarežģītā situācijā, kas saistās ar pienākumiem un darbabiedriem. Spēsi saglabāt veselīgu atmosfēru darbā. Pieņemsi lēmumu par izglītošanās iespējām. Samērā veiksmīgs būs finansiāls darījums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Rūpīgi apdomāsi priekšlikumu par pārmaiņām profesionālajā darbībā. Saspīlēto situāciju ar augstākstāvošajiem atrisināsi mierīgā ceļā. Pievaldi emocijas! Sīku vilšanos radīs tēriņi, kas saistīti ar noteikumu neievērošanu.

Dvīņi Darbu apjoms būs liels. Nāksies mainīt darba stratēģiju. Apzinoties savu vērtību profesionālajā jomā, būsi ieguvējs. Piekrīti sadarbībai ar ārzemju klientiem! Tava profesionālā meistarība tiks novērtēta.

Vēzis Dalīsies pieredzē ar kolēģiem. Labais vairo labo! Nesatraucies par tām prasmēm, kuras vēl neesi apguvis! Kā turpmāk attīstīsies nesen uzsāktās attiecības, būs atkarīgs no savstarpējās prasmes komunicēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Nejauša iepazīšanās kādā pasākumā var būt pavediens ceļā uz izaugsmi karjerā. Kļūsi populārs neatkarīgi no tā, vai patīk tev tas vai ne. Izbaudi privilēģijas! Papildu peļņa no projektiem, īpaši mākslas vai mūzikas jomā.

Jaunava Krietni ātrāk sasniegsi iecerēto. Izaugsmes iespējas mudinās saņemties un pilnveidoties. Lielāki izdevumi būs saistīti ar mājvietu un sadzīvi. Kādu iekārtu nāksies nomainīt uz jaunu. Paraugies uz visu pozitīvāk!

Svari Kāds notikums vairos tavu pārliecību par to, ko tu dari. Sāksi apzināties to, ka tu esi vērtība. Ieviesīsi korekcijas ierastajā darba vidē un attiecībās ar kolēģiem. Jaunas tehnikas iegādi ieteicams nedaudz atlikt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Apjukums, uz kuru pusi doties, var iestāties tiem, kuri jau kādu laiku ir neapmierināti ar darbu. Pajautā padomu speciālistam! Neaizdod naudu, jo tas var būt neatgriezeniski! Tu pats esi savas dzīves veidotājs!

Strēlnieks Kļūsi pieprasītāks savā jomā. Tavas prasmes tiks novērtētas ļoti augstu. Darba kvalitāte būs panākumu atslēga. Esi aktīvāks sociālajās platformās un demonstrē to, ko tu radi! Pārsteigums naudas veidā no sadarbības partnera.

Mežāzis Papildu darbi būs jāatliek malā. Visa enerģija būs jāvelta saviem tiešajiem pienākumiem. Aktuālā situācija darbā ļaus atteikties no tā, kas vairs nesagādā prieku. Tavas zināšanas ir ienākumu atslēga. Droši investē kursos!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Izmantojot iespējas, gūsi vērtīgu pieredzi. Lielāks darbu apjoms ļaus paveikt vairāk. Nebaidies no papildu pienākumiem! Attiecībās ar kolēģiem var būt jūtama skaudība. Veiksmīgs ieguldījums nekustamajā īpašumā.

Zivis Labas izaugsmes iespējas. Papildu ienākumi būs, ja ātrāk realizēsi kādu no savām idejām. Sasniegsi iecerēto. Partnerattiecībās kopīgs projekts vienos vēl ciešāk. Nesteidzini otru! Arī jautājumi šobrīd ir lieki.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.