Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 22. februārim


www.pexels.com

AUNS ◆ Radošās prasmes veicinās panākumus savā uzņēmējdarbībā. Sava produkta prezentēšana plašākam interesentu lokam tiks pamanīta. Peļņa no sadarbības ar ārvalstu partneriem ir gaidāma krietni vien lielāka nekā gaidīts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Nāksies pielietot pirms vairākiem gadiem iegūtās zināšanas. Apbruņojoties ar pacietību un atsvaidzini piemirstās prasmes! Neplānoti izdevumi saistībā ar vajadzībām mājai un ģimenei var radīt prāta spriedzi.

DVĪŅI ◆ Īsi komandējumi atsvaidzinās ikdienu. Lielākus ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībā ir ieteicams atlikt. Peļņa būs atkarīga no tavas pašsajūtas, tāpēc vispirms parūpējies par veselību, tad varēsi vairāk pelnīt.

VĒZIS ◆ Nomainīt vidi būs labākā izvēle ceļā uz labu pašsajūtu. Tiks izvērtēts tas, cik daudz enerģijas ieguldīt pienākumos un no kā atteikties, pasaudzējot savu enerģiju. Papildu nauda tiks gūta, pielietojot savas prasmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Piedzīvotās situācijas ar darba kolektīvu vai komandu liks tev izsecināt, ka jāpaļaujas tikai un vienīgi uz sevi. Uzsāksi jaunu projektu. Tava meistarība tiks dāsni atalgota. Nav vēlams tērēt mirkļa vājībām ceļojuma laikā.

JAUNAVA ◆ Pārmaiņas darbā mudinās ieviest korekcijas profesionālajā darbībā. Tiks pieļauta doma par mācību uzsākšanu. Izdevīgs darījums ļaus palielināt uzkrājumu. Ieguldījumi dzīves telpas labiekārtošanā būs veiksmīgi.

SVARI ◆ Nemanot tiksi iesaistīts nepatīkamā situācijā, kas saistīta ar attiecībām darba kolektīvā. Kompromiss tiks rasts. Vari saņemt darba piedāvājumu ārzemēs. Pavērsiens romantiskajās attiecībās liks apjaust, cik otrs cilvēks ir svarīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Plānotais brauciens uz ārzemēm jaunas pieredzes gūšanas dēļ būs vērtīgs. Dalīšanās savā pieredzē radīs jaunas sadarbības iespējas. Esi atvērts ceļā uz jauniem izaicinājumiem! Vairāk uzmanības tiks veltīts mīļotajam cilvēkam.

STRĒLNIEKS ◆ Klāt nākušie pienākumi radīs diezgan lielu mentālo slodzi. Nāksies saskarties ar darbiem, kas nekad līdz šim vēl nav veikti. Netērējot lielveikalā akcijas precēm, lai arī vilinājums par krišanu kārdinājumā būs liels, spēsi iekrāt.

MEŽĀZIS ◆ Labas ziņas par iespējamo sadarbību. Ņemot vadīšanu savās rokās, būsi drošs, ka viss tiks izdarīts perfekti. Tava iniciatīva būs panākumu vērta. Saplāno rūpīgāk iepirkumu sarakstu, pirms dodies iepirkties!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Sarežģījušos situāciju ar priekšniecību atrisināsi viegli. Neliela humora deva var būt labākais no taviem trumpjiem, lai sasniegtu savu mērķi. Ieguvums radīs prieka un gandarījumu sajūtu. Tiks saņemta papildu nauda.

ZIVIS ◆ Sajūta, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek, būs galvenais virzītājspēks uz vēl lielākiem panākumiem karjerā. Peļņa būs atkarīga no profesionalitātes līmeņa. Klusi snaudošā romantika lēnām modīsies no ziemas miega.

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.