Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 16. novembrim

www.pexels.com

Auns Tavs entuziasms un vēlme darīt ļaus sasniegt iecerēto. Lielāki izdevumi var rasties nepārdomātu pirkumu rezultātā. Kāds pārsteidzošs notikums romantiskajās attiecībās atrisinās saspīlēto situāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Izvairies no liekām sarunām darbā! Lielāka peļņa tiem, kuri darbojas kā individuālie uzņēmēji ar skaistumu saistītās jomās. Peļņas apjoms atkarīgs no tā, kā tu parādīsi plašākai sabiedrībai savu veikumu.

Dvīņi Pozitīva atbilde par potenciālajām darba iespējām. Nāksies rūpīgāk izvērtēt iepirkumu sarakstu un varbūt pat atteikties no kaut kā. Tikko kā izveidojušās attiecības ļaus izvirzīt jaunus mērķus.

Vēzis Tiks atrisinātas situācijas, kas jūtami ietekmēja tavu reputāciju. Drošs un nākotnē vērtīgs būs ieguldījums nekustamajā īpašumā. Padomā par to, cik daudz un ko tu publicē sociālajos tīkos par savu privāto dzīvi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Nebūs viegli izpildīt visu pēc plāna un iekļauties grafikos. Pašapziņu cels tas, ka daudzi veiksmīgi uzņēmēji vēlēsies ar tevi sadarboties. Peļņa atkarīga no tā, cik daudz resursu ieguldīsi. Paļaujies uz intuīciju!

Jaunava Prieks par paveikto būs acīm redzams, vari iemantot popularitāti sabiedrības acīs. Labs guvums no uzsāktās sadarbības. Nešaubies par savu meistarību! Komplimenti par tavām vizuālajām pārmaiņām ļaus tev starot.

Svari Vairākkārtīgi pārbaudi norunāto par potenciālo sadarbības piedāvājumu. Sīka neuzmanības kļūda var radīt nevajadzīgus zaudējumus. Ja aizdosi naudu radiem, draugiem un citiem paziņām, nāksies to ilgi gaidīt atpakaļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Būsi enerģijas pilns darboties savā uzņēmējdarbībā. Ar aizdomām raudzīsies uz saņemto piedāvājumu, kas šķitīs zemūdens akmeņu pilns. Priecēs gūtie labumi no sadarbības partneru un klientu puses.

Strēlnieks Būsi gatavs uzsākt jaunu ceļu profesionālajā jomā. Tavas zināšanas un prasmes būs tavs “trumpis”. Saskarsies ar vairākiem vilinošiem piedāvājumiem. Peļņa nāks tavā virzienā, īpaši, ja darbojies mākslas jomā.

Mežāzis Būs sarežģītākas attiecības ar kolēģiem pienākumu dēļ. Jautājumi par to, kurš darīs šo vai to un kāpēc tieši man tas ir jādara, būs diezgan bieži. Attiecības nāksies izrunāt visus neskaidros jautājumus par nepatīkamo situāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Piedāvājums doties pieredzes gūšanas braucienā uz ārvalstīm. Nešaubies par to, vai doties! Izvairies no nākotnes plānu un ideju apspriešanas ar kolēģiem! Jaunu attiecību meklētājiem var neiet tik raiti.

Zivis Papildu izglītošanās iespējas ārpus valsts būs labs ieguldījums profesionālajā darbībā. Pienācis laiks iet plašumā. Attiecībās morālais atbalsts un mīļas dāvaniņas sildīs sirdi. Ieplānojiet romantiskas brīvdienas!

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.