Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 13. jūnijam


Foto: pexels.com

Auns ◆ Daudz enerģijas nāksies ieguldīt dzīvesvietas labiekārtošanai. Arī veiksme atradīs ceļu pie tiem, kuriem nodarbošanās ir saistīta ar dizainu vai nekustamo īpašumu. Attiecībās aktivitātes kopā ļaus piedzīvot īpašus kopā būšanas brīžus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis ◆ Ieguldītās finanses uzņēmējdarbības attīstībā sniegs vērā ņemamus ieguvumus, taču nedaudz vēlāk. Saviesīgi pasākumi patērēs resursus, tāpēc izvērtē, kur ir vērts maksāt. Sadzīviskās situācijas pārbaudīs, cik stipras ir esošās attiecības.

Dvīņi ◆ Panākumi profesionālajā jomā būs atkarīgi no paša iniciatīvas. Lielāka peļņa tiks gūta, ja ļausi vismaz vienam no saviem talantiem pārvērsties arī par ienākumu avotu. Attiecībās būs jāpieņem nozīmīgs lēmums, kurp virzīties tālāk.

Vēzis ◆ Pavisam skaidri tiks saskatīts virziens, kurā doties augšup profesionālajā darbībā. Talantu parādīšana plašāk pavērs brīnišķīgas iespējas nākotnē. Ieguldījums izglītībā sniegs labu rezultātu, bet ne uzreiz. Vērtīga dāvana no tuva cilvēka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva ◆ Plānotais izklaides brauciens kopā ar kolēģiem būs ļoti interesants. Grandiozi plāni par koncepta maiņu virmos gaisā. Rīkojies, kamēr ideja ir svaiga! Negaidīts darījums pavērs plašākas peļņas iespējas. Laiks mainīt pakalpojumu cenrādi!

Jaunava ◆ Radošie projekti būs pareizā izvēle šobrīd. Esi gatavs jauniem izaicinājumiem arī tad, ja tev nesaprotamas nianses vēl nav līdz galam skaidras! Jāizvairās no lielākiem ieguldījumiem kādā no pārvietošanās līdzekļiem! Pārskati izdevumus!

Svari ◆ Lieliskas idejas par gaidāmo pasākumu. Atbalsts no darba komandas būs ļoti vērtīgs virzītājspēks ceļā uz panākumiem. Nelielas pārmaiņas uzņēmējdarbībā būs vērtīgas. Iepriecinās kāds labs pirkums. Attiecības darbi vienos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions ◆ Priecīgas vēstis saistībā ar “zaļo gaismu” tavam projektam. Plašais zināšanu klāsts veicinās profesionālās darbības augšupeju. Attiecībās, izanalizējot esošo situāciju, nonāksi pie vērtīgām atziņām, kas var izmainīt līdzšinējos plānos.

Strēlnieks ◆ Lielāks kļūs veicamo darbu apjoms, taču tiksi ar visu galā. Jo vairāk tev ir, ko darīt, jo vairāk var paveikt! Lielāki tēriņi saistīti ar neplānotu braucienu. Nepamanot niansi esošajā kārtībā, vari saņemt naudas sodu. Papildu nauda no senas sadarbības.

Mežāzis ◆ Profesionālā darbība nesīs gandarījumu. Tiks saņemtas dāvanas par paveikto, kas būs kā patīkams pārsteigums no darba devēja. Ja darba devējs esi pats, tad droši palutini sevi ar kādu vērtīgu pirkumu! Pienācis laiks sevi apbalvot!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs ◆ Ieplānotais brauciens biznesa darīšanās būs veiksmīgs. Veiksmīga būs sadarbība ar ārvalstu darījumu partneriem. Iepazīsties ar visām niansēm dokumentos, pirms tos paraksti! Ieguldījums ceļojumā būs gandarījumu nesošs.

Zivis ◆ Labs darba piedāvājums ļaus nedaudz pakāpties pa karjeras kāpnēm. Peļņu dos iesaistīšanās projektā, kas saistīts ar hobiju. Apzinoties sekas, tomēr spersi nopietnu soli attiecībās. Ceļā uz jauniem piedzīvojumiem dodies ar vieglu sirdī.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.