Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 11. janvārim

AUNS Nāksies rast kompromisu darbā. Tas nebūs viegli. Piekāpties šoreiz būs pareizā izvēle. Darba meklētājiem tiks dota iespēja sākt darba attiecības jau pavisam drīz. Papildu peļņa no aktīvas darbošanās kādā no projektiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS Radošas idejas nāks prātā ik uz soļa, taču padomā labi, pirms veic nozīmīgus pavērsienus! Izdosies jaunais projekts. Būsi patīkamu sajūtu caurvīts, satiekot sen neredzētu, reiz nozīmīgu cilvēku.

DVĪŅI Brīnišķīgs laiks tiem, kuri darbojas savā uzņēmumā. Tiks rasts risinājums, kā iepriekš samilzušās situācijas pavērst par labu. Nemeklē patiesību tur, kur tās nav! Saskatīsi, kā izlīdzināt finansiālos robus.

VĒZIS Jauni biznesa kontakti tiks rasti korporatīvā pasākumā. Iepazīšanās pavērs labas iespējas profesionālajā darbībā. Veiksmīgi ritēs darbi transporta un pārvadājumu pakalpojumu jomā. Lielāki tēriņi būs saistīti ar sadzīvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA Darba kļūs vairāk. Iemācies uzticēt darbus citiem! Darba meklētājiem tas nokritīs gluži kā sniegs uz galvas! Klāt nāks arī nauda caur kādu pērn uzsāktu projektu. Atļaujies nopirkt sev vērtīgāku darba instrumentu!

JAUNAVA Nāksies likt lietā prasmes un arī uzkrātos resursus, lai pavirzītu uz priekšu uzsākto uzņēmējdarbību. Tava iniciatīva atmaksāsies materiālajā izteiksmē. Kāda laba biznesa ideja uzlabos finansiālo situāciju.

SVARI Uzmanies no vilinošiem piedāvājumiem, kas saistīti ar lielākām izaugsmes iespējām citā darbavietā! Apdomā piedāvājumu labi! Iecerētie darbi izdosies perfekti. Neraizējies, ja kāds pirkums nesniegs vēlamo rezultātu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS Pavērsies iespēja savas prasmes parādīt plašāk. Zīmīgi pavērsieni profesionālajā darbībā liks izvērtēt, ko pilnveidot un no kā varbūt atteikties. Veiksmīgs būs finansiālais ieguldījums bērnu talantu attīstīšanā.

STRĒLNIEKS Pienākuma sajūta mīsies kopā ar vainas izjūtu. Nepārmet sev! Tiks sakārtotas un atrisināsies nesaskaņas ar kolēģiem vai padotajiem. Tiks izvirzīts kāds mērķis, ko sasniegt. Uzlabosies finansiālā situācija.

MEŽĀZIS Patīkams pārsteigums no darījuma partneru puses. Tiks piedāvātas izaugsmes iespējas ārzemēs. Tava profesionalitāte ir augstu vērtējama! Ienākumi tiks gūti atbilstoši iepriekš ieguldītajai enerģijai un resursiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS Pienācis laiks attīstīt uzņēmējdarbību. Labs darbs tiks piedāvāts tiem, kas to meklē. Esi elastīgāks savā viedoklī! Ļaujies tēriņiem un nopērc sev kaut ko sen kārotu! Kāda jauna viedierīce būs tieši laikā.

ZIVIS Tiks paplašināta profesionālās darbības joma. Tiks saņemta kāda vērtīga dāvana, ko naudas izteiksmē novērtēt nevar. Romantiskajās attiecībās gluži kā seriāla jaunākajā sezonā parādīsies aizraujošas sižeta līnijas.

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.