Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 11. aprīlim


Foto: pexels.com

Auns Dzimšanas dienas pārsteigums no mīļotā cilvēka puses būs ļoti vērtīgs ieguvums. Esi pateicīgs par to, kas tiek tev dots! Savstarpējās attiecības spēsiet harmonizēt, dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis Labiekārtot savas darba telpas un radošo vidi būs viena no prioritātēm. Harmoniska un patīkama atmosfēra iedvesmos finansiāli ienesīgiem un profesionāli veiksmīgiem projektiem. Attiecībās ir jāpasaudzē vienam otra nervu sistēma!

Dvīņi Sakāpinātas emocijas esošajās attiecībās liks rīkoties nepārdomāti. Spontāni pieņemtu lēmumu jūtu uzplūdā var nākties nožēlot. Pavēro, cik izmaksā tava darba stunda attiecībā uz kādu iegādāto lietu!

Vēzis Ieguldījums kādā nelielā projektā, kas saistīts ar ēdienu, sadzīvi, apģērbu, būs veiksmīgs. Tiks saņemta prēmija par kādu veiksmīgi noslēgušos sadarbību. Attiecību meklētājiem aktīvāk jāpauž iniciatīva un jāuzrunā tas, kurš iepaticies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva Tiks saņemta lielāka naudas summa, kas būs kā starts kādas idejas realizēšanai. Negaidīta satikšanās ar kādu cilvēku raisīs daudz priecīgu emociju. Arī pavasarīgā iemīlēšanās sajūta klauvēs pie tavas sirds durvīm. Ļaujies sajūtām!

Jaunava Būs sajūta, ka darbā tevi ciena un atzinīgi novērtē. Lielāki tēriņi var būt saistīti ar bērnu aktivitātēm. Attiecībās jūs saliedēs kopīgi paveiktie darbi piemājas teritorijā. Uzrīkojiet pavasara tīrīšanu mājās!

Svari Jaunā sportiskā aizraušanās nemaksās maz, taču būsi gandarīts ar investīcijām hobija aprīkojumā. Mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu, kas ļaus tavai dvēselei gavilēt. Tiks rasts kompromiss situācijā, kas saistīta ar īpašumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions Ienesīgi būs darījumi, ja sadarbosies ar tavu uzticību iemantojušiem partneriem. Tēriņi būs saistībā ar svinībām, kas izmaksās diezgan dārgi. Izvērtē savus ieguldījumus! Nesen uzsāktās attiecības raisīs priecīgas sajūtas.

Strēlnieks Tiks izvērtēts, cik naudas esi gatavs ieguldīt noskatītajā īpašumā. Veicot nopietnus ieguldījumus, pakonsultējies ar astrologu! Ieguldījums profesionālās darbības pilnveidē būs vērtīgs. Ceļojums kopā ar mīļoto raisīs romantiskas izjūtas.

Mežāzis Būs jāizvairās no izdevumiem, kas saistīti ar vēlmi iegādāties kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir stilīgi. Atrisināsies situācijas, kas saistītas dienas plānojumu. Jaunas attiecības uzsākot, izvairies novilkt stingras robežas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs Tēriņi savam priekam ir tieši tas, kas šobrīd tev ir nepieciešams. Papildu nauda nāks kādas piemaksas veidā. Tiks rasta drosme mainīt to, kas vairs neapmierina, un ieviest korekcijas attiecībās. Jauna iepazīšanās var rasties ceļojuma laikā.

Zivis Ieviesīsi pēc iespējas spilgtākas sajūtu nokrāsas romantiskajās attiecībās. Jūtas valdīs pār prātu. Izbaudi uzmanību un ļaujies aicinājumiem uz randiņu! Papildu naudu gūsi, izmantojot savas prāta spējas, viedumu un zināšanas.

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.