Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops līdz 1. februārim

www.pexels.com

Auns ◆ Būsi piesardzīgs attiecībā uz saņemtajiem piedāvājumiem par labākām izaugsmes iespējām citā darbavietā. Ja pieņemsi piedāvājumu, nenožēlosi ne mirkli. Papildu ienākumi honorāru veidā, iesaistoties kādā reklāmas kampaņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis ◆ Paraudzīsies krietni vien plašāk uz savu profesionālo darbību un apjautīsi, ka jāliek lietā visas prasmes, zināšanas un resursi, lai kļūtu par vēl labāku meistaru. Mazliet vairāk tēriņu nekā parasti būs bērniem.

Dvīņi ◆ Sajutīsi degsmi ļauties neprātīgam izaicinājumam, ķeroties klāt darbiem, par kuriem nav ne mazākās nojausmas. Ļaujies izaicinājumiem ielēkt vēl nezināmajā, taču vērtīgajā pieredzē! Labs būs ieguldījums nekustamajā īpašumā ārvalstīs.

Vēzis ◆ Labs kolektīvs būs panākumu atslēga šonedēļ. Tiks saskatītas iespējas pavērst plašumā darbības jomu, lai tā darbotos ar vēl lielāku jaudu. Vērsīsies pie kāda padomdevēja. Priecēs gūtais apbalvojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva ◆ Nāksies rast kompromisu ar kolēģi. Labākas peļņas laiks kolektīvu un komandu vadītājiem. Uzsākot savu biznesu, investīcijas atmaksāsies diezgan ātri. Attiecībās esošos kopīga darba paveikšana mājās vienos vēl ciešāk.

Jaunava ◆ Veiksmīgi un atbildīgi tiksi galā ar jaunajiem pienākumiem. Izdarīsi un saņemsi arī atzinību no priekšniecības. Tiks saskatītas darba iespējas no mājām. Manāmi uzlabosies tavas attiecības ar naudu.

Svari ◆ Labas izaugsmes iespējas kādā aizraujoši radošā projektā. Ieklausies savā intuīcijā! Laba sadarbība ar kādu cilvēku no ārzemēm arī var attīstīties. Domas par papildu peļņu ir jāsāk realizēt jau tūlīt pat.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions ◆ Iespējas tiks saskatītas tur, kur nemaz neiedomājies, ka varētu kaut kas priekš tevis būt. Veiksmīgs laiks tiem, kuri darbojas nekustamo īpašumu jomā. Peļņas iespējas vienkāršos darbos. Tavi talanti ļaus realizēt vēlmes.

Strēlnieks ◆ Daudz resursu nāksies veltīt pamatdarbam. Slodze būs diezgan liela. Mazāk laika atliks papildu darbiem, kas vairāk ir kā hobijs. Tiks izvērtēts, cik daudz tu dari. Ieteicams izvairīties no izdevumiem lieliem pasākumiem!

Mežāzis ◆ Saskatīsi iespēju, kā tu vari parādīt savu meistarību plašākai sabiedrībai sociālajos tīklos un medijos. Svarīga tavā karjerā būs pērnā gada nogalē uzsāktā sadarbība. Tavs talants, tavas prasmes tiks ļoti labi atalgotas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs ◆ Tiksi nostādīts tādā situācijā, ka nāksies realizēt iepriekš izkaltos plānus. Viss notiek tev par labu. Zīmīgs pavērsies profesionālajā jomā ļaus iemantot vēl lielāku atpazīstamību. Atļausies patērēt kādas tehnikas iegādei.

Zivis ◆ Iespēja iesaistīties projektā būs nozīmīgs pavediens turpmāk. Nebaidies no izaicinājumiem! Radošo profesiju pārstāvjiem būs iedvesma radīt kādu mākslas darbu. Nesen iepazīts cilvēks pārsteigs ar skaistu dāvanu.

Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.