HK “Vijciems” ar uzvaru sāk Valmieras hokeja čempionāta sezonu

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24. un 25. septembrī, norisinājās Valmieras hokeja čempionāta pirmās četras spēles. Čempionāta pirmajā spēlē tikās HK “Vijciems” un iepriekšējās sezonas vicečempioni HK “Byko logi”, uzvarot ar 3:1.

Spēle iesākās samērā mierīgi, ar nelielu HK “Vijciems” pārsvaru. Spēles otrajā minūtē ar lielisku solo gājienu izcēlās Artis Ozoliņš, izvirzot vadībā vijciemiešus ar 1:0. Turpinājumā spēle ritēja samērā līdzīgi, komandām apmainoties ar vārtu gūšanas iespējām, taču vārtsargi bija savu uzdevumu augstumos.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē atkal ar vārtu guvumu izcēlās Artis Ozoliņš, panākot jau 2:0. Pēc nepilnām divām minūtēm, ar lielisku metienu no aizvārtes trešo ripu pretinieku vārtos raidīja Juris Kaktiņš.

Vien trešās trešdaļas otrajā minūtē Vijciema komandas vārtsargs Ralfs Bērziņš kapitulēja pēc Māra Lotko precīzā metiena – 3:1.Samerā nervozā spēles izskaņā, kas vainagojās ar vairākiem noraidījumiem, vārtsargi vairāk netika pārspēti un HK “Vijciems” svinēja pirmo uzvaru šajā čempionātā.

Valmieras hokeja čempionātā plānots izspēlēt pilnu apli starp visām 11 komandām un tad tās sadalīt divās līgās. Nākamā spēle vijciemiešiem jau sestdien, 1. oktobrī, pret pagājušās sezonas čempioniem HK “Woltec”. Iepriekšējo sezonu HK Vijciems pabeidza 1.līgas 3. vietā.

Informāciju sagatavoja: Valdis Šaicāns, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs