Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzāles teātrim – pirmizrāde

Grundzāles kultūras nama amatierteātris “Cik jaudas!”. Foto: No “Facebook”

Šodien, 5. maijā, pēc ilgāka, pandēmijas ierobežojumu dēļ uzspiesta pārtraukuma uz skatuves atkal varēs redzēt Grundzāles kultūras nama amatierteātri “Cik jaudas!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grundzāles kultūras namā pulksten 19 kolektīvs piedāvās divu viencēlienu pirmizrādi pieaugušajiem: smilteniešu novadnieces Anitas Grīnieces drāmu “Vēstule no pažobeles” par zaudētiem sapņiem, vientulību un ilgām pēc laimes un dramaturģes Kristiānas Štrāles-Dreikas komēdiju “Šķīstības solījums”, kuras sižets saistīts ar notikumiem sieviešu klosterī.

Drāmā “Vēstule no pažobeles” skatītāji redzēs aktierus Sandru Elstiņu un Aināru Jaunbērziņu.

Amatierteātra “Cik jaudas!” režisore Dzintra Medne uzsver, ka izrāde tās sižeta dēļ būs smaga, – tas būs stāsts par sievieti, kuras dzīvi sabojā alkoholisms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kādreiz pilsētā uz soliņiem redzu sēžam ne tikai vīriešus bez noteiktas nodarbošanās, bet arī sievietes, un tad pie sevis domāju, – kāpēc tā ar viņām noticis. Visi cilvēki taču piedzimst kā balti, skaisti, jauki eņģelīši,” stāsta Dzintra Medne.

Savukārt komēdija “Šķīstības solījums” par to, kuram gan dzīvē negadās kļūdīties, ir pavisam svaigs kolektīva iestudējums. Lomās darbojas Gunta Dzedone, Ivars Strazdiņš un Grundzāles pamatskolas skolnieces Evelīna Valaine un Ance Kukaine.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.