Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzāles pamatskola Latvijas skolu ziemas festivālā izcīna 11.vietu

Foto: No personīgā arhīva

Astoņas dienas,  no 7.-14. februārim, notika Latvijas skolu ziemas festivāls. Šogad Latvijas skolu Ziemas festivāls norisinājās virtuāli jeb attālināti, skolēniem sacenšoties un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katras skolas kopvērtējumu veidoja 30 aktīvāko skolēnu rezultātu veiktās distances kopsumma. Skolu vērtējumā tika vērtēti tikai skolēnu veiktie kilometri. Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas  veica visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tika apbalvoti ar medaļām.

Ziemas festivālā piedalījās arī Grundzāles pamatskolas 36 skolnieki un divi skolotāji.

Grundzāles pamatskolas 30 aktīvākie sportisti kopā veica 1869,1 kilometrus izcīnot 11.vietu 161 skolas  konkurencē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemas festivāla medaļas un diplomus no Grundzāles pamatskolas ieguva:

Meitenēm:

1.vieta Paula Skudra 136,9km
2. vieta Ketija Ozola 131,8km
3.vieta Anete Stabiņa 121,9km

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zēniem:

1.vieta Tomass Broms 126,9km
2.vieta Artis Harkins 124,2km
3. vieta Gustavs Solovjovs 121,2km

Pārējie rezultāti skatāmi šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atsevišķi tika vērtēti arī skolotāji. Pirmie trīs skolotāji un pirmās trīs skolotājas, kas starp visu skolu skolotājiem bija veikuši visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tika apbalvoti ar medaļām. 

Grundzāles sporta skolotājs Māris Stabiņš šajās astoņās dienās veica 377,5km starp skolotājiem vīriešiem neskatoties uz pēdējā diennaktī pa Grundzāles sērsnu veikto finiša spurtu 133km garumā finišēja 4.vietā. Festivālā piedalījās arī 1.klases audzinātāja Ilva Harkina, veicot 141,1km.

Grundzāles pamatskolas skolnieki kilometrus festivālam krāja ne tikai sporta stundās , bet arī sporta skolas treniņos , jaunsardzes pasākumos un pat Latvijas čempionātā orientēšanās sportā sportojot dažādās vietās: Grundzālē, Mēros, Vidagā, Vizlā, Aumeisteros, Gaujienā, Virešos, Smiltenē, Alūksnē, Valmierā, Cēsīs, Daugavpilī, Madonā un Rīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies par katru nostaigāto, noskrieto, noslēpoto un ar sniegadēli nobraukto kilometru!  Ir iegūta vērtīga pieredze un šoreiz laikam teiciens nākošreiz veiksies vēl  labāk nebūtu jāpiemēro , jo jācer ka šāds virtuālais festivāls vairs nebūs jārīko.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.